Wpis z mikrobloga

@shogu

ile dawek wziąłeś ?

To tylko świadczy o użytkownikach wykopu że agent rosyjski najbardziej kwestionował niedziałające i szkodliwie zastrzyki.


Ani jednej, i po kilku wodach przestałem plusować typa, bo zaczął brzydko pachnieć, jak się okazała rok później, miałem rację.
  • Odpowiedz
@Kadet20: Zaraz szury zaczną ci tłumaczyć że może i to był ruski agent który rozsiewał fejki szkodliwe dla polaków ale akurat w przypadku szczepień miał rację
  • Odpowiedz
@Kadet20: niektórzy do tej pory nie potrafią przyznać się sami przed sobą, że cały najazd na maseczki i szczepionki to była propaganda kremla, mająca za zadanie skłócić naród i doprowadzić do masowych zgonów.
  • Odpowiedz
  • 16
@shogu

@Kadet20: ile dawek wziąłeś ?


To tylko świadczy o użytkownikach wykopu że agent rosyjski najbardziej kwestionował niedziałające i szkodliwie zastrzyki.


Ja #!$%@?, was pozostaje tylko w cyrku pokazywać XD
  • Odpowiedz
@shogu

@Kadet20: ile dawek wziąłeś ?


To tylko świadczy o użytkownikach wykopu że agent rosyjski najbardziej kwestionował niedziałające i szkodliwie zastrzyki.


Ty się nigdy nie obudzisz xD badania jasno dowodzą, że szczepionki działały i działają, a ty wierzysz w to co ci ruska propaganda wmówiła i nawet po zdemaskowaniu propagatorów dalej wierzysz w to co mówili xD
  • Odpowiedz