Wpis z mikrobloga

#wenlafaksyna #nerwica #przegryw #gownowpis #niebieskiepaski #rozowepaski
Stany depresyjne i zaburzenia lekowe, nerwicowe here u mnie. Biore wenlafaksyne za dnia dlonie lataja jak u jakiegos pijaka przez co pracy nie moge robic. Pod wieczor powieki mi sie zamykaja jak u jakiegos typa zjaranego. Nie wiem co juz robic. Probowalem wszystkie dawki. Dodatkowe te ciagle poty i czasami kołatanie serca po przebudzeniu. Ogolnie wrak czlowieka ze mnie
  • 14
@mateuszdinozaur sprawdizc hormony witaminy mineraly i w razie mozliwosci doprowadzic organizm do jak najlepszego stanu
a leki to mozna sobie losowac z fusow, moze ktores ci pomoga, ja po wenli i sertralinienie nie bylem w stsnie zyc, po esci jest akceptowalnie
@mateuszdinozaur to może zgłoś to swojemu psychiatrze, niech zmieni lek. Ja chyba z 5 razy miałem zmieniany lek na depresję, bo w jednych mi uboki żyć nie dawały, na innych mi nie stawał, dopiero Brintellix trafił w sedno, mam clear mind, normalne libido, aktywizuje mnie, jedyny ubok to czasami mam takie ataki świądu ale parę minut i mija, wystarczy przeczekać
@mateuszdinozaur: bierzesz leki przez które masz niemiłe dolegliwości i piszesz że nie wiesz co robić, no nie wiem może bierz mniej, jak naprawde ci gorzej? leki na łeb z tego słyną że robią z ciebie zombie.