Wpis z mikrobloga

  • 106
@Grooveer: bo ruscy nie przestali istnieć i nie wyrwali się z neoimperialnego myślenia, nadal są zagrożeniem co pokazują atakując Ukrainę, Gruzję... robiąc masakrę w Czeczeni.
  • Odpowiedz
@Aleale2:Po upadku ZSRR jeszcze nigdy ale fakt już wcześniej ruscy byli krwiożercy, za tego miłującego pokój komunizmu napadli biednych mudżahedinów.
  • Odpowiedz
  • 1
@Grooveer Bo układ warszawski był układem tylko z nazwy. Tak naprawdę to była od zawsze Rosja z wasalami. Wasale się zbuntowali, ale Rosja nadal istnieje i bruździ.
  • Odpowiedz
Tweet to klasyczny Elon. Dający (nie celowo, po prostu on nie kalkuluje w ten sposób) pożywkę atakującym go nagłówkom, by napisać jakąś off-hand refleksję. To akurat należy czytać w kontekście Ukrainy i ogólnej ekspansji NATO (patrz nitka, której częścią jest odp. Muska) – otóż Musk jest zdania, że ekspansja NATO nie powinna objąć (przynajmniej w obecnej sytuacji geopolitycznej) Ukrainy, ponieważ zwiększa to ryzyko konfliktu nuklearnego. Uważa, że rolą USA powinno być dążenie
  • Odpowiedz
@texas-holdem: Pogrążasz się tym ciągłym tłumaczeniem Muska xD Serio, to jest fanatyzm - logikę i fakty masz gdzieś po prostu.

Oto tweet Melona (do nitki tej ruskiej onucy i jego kolegi kamrata z RPA i czasów PayPala), i właściwe to wszystko co napisał w tym temacie:

Prawda

Zawsze zastanawiałem się dlaczego NATO dalej istnieje skoro największy wróg i powód do istnienia, Pakt Warszawski, został rozwiązany.


NATO powstało przed Paktem Warszawskim. NATO
jacek007g - @texas-holdem: Pogrążasz się tym ciągłym tłumaczeniem Muska xD Serio, to ...

źródło: GHsbraaXIAASAAV

Pobierz
  • Odpowiedz
logikę i fakty masz gdzieś po prostu.


Dla mnie jest całkiem logiczny punkt widzenia Muska, nawet jeśli nie do końca się z nim zgadzam.
Natomiast z tym, że zachód (w praktyce USA) powinien dyplomatycznie deeskalować konflikt z Rosją się akurat zgadzam i pisałem to jeszcze zanim Musk zaczął zabierać głos w temacie. Podobnie jak Musk uważam również, że militarne odbicie Krymu jest nierealne, niezależnie od tego ile Ukraina dostanie broni.

NATO powstało
  • Odpowiedz