Wpis z mikrobloga

Cześć, chcę kupić pewną grę na allegro. Normalna cena gry to około 100zł, a najtańsze aukcje na allegro zaczynają się za 45zł, gdzie dostaje dostęp do konta steam z przypisaną tą grą. Ktoś wytłumaczy jak to działa, bo coś mi tu śmierdzi?

Ktoś z was z tego korzystał?

Jeśli by mi takie konto zbanowali to czy mogę się ubiegać o zwrot pieniędzy od sprzedającego?

#gry #allegro #laptopy #steam
  • 12
@Zoltafik To jest wałek polegający na tym że sprzedający za 2 tygodnie zmieni hasło i odsprzeda grę następnemu frajerowi a ty stracisz dostęp. Poza tym to złamanie regulaminu Steam i bany za to mogą lecieć także nie warto ryzykować.
@Zoltafik klucz przypisujesz na swoje konto i jest twój na zawsze. Kupujac całe konto taki sprzedający sprzedaje je zwykle nie tylko tobie tylko kilkunastu innym osobą i potem jest problem z zalogowaniem albo wogole takie konto przestanie działać.

W zasadzie jak masz kupować konto to już lepiej grę poprostu spirać bo mniej kombinacji.
@Zoltafik: pewnie pokupowane na nowe konta jeszcze na promkach Argentyna Rosja Turcja itd. Sam mam kilka gier tak kupionych. Z kluczami czasem się bujasz bo VPN, bo nie działa, bo to jednak nie klucz tylko właśnie konto. Skoro szukasz taniej to już cebula, a skoro cebula to kupujesz takie konto, przechodzisz grę i sprzedajesz, a jak zostawiasz możesz udostępnić do głównego konta i grasz bez zmian.