Wpis z mikrobloga

  • 11
Ja nie wiem co ta @arinkao #!$%@? xD ja byłem przez 4 tygodnie we Włoszech w ubiegłym sierpniu. Same turystyczne miejsca jak jezioro Como, Toskania, Florencja, Wenecja, Dolomity, Garda i tam normalnie margherita kosztuje 6 euro, marinara 5 euro, a jakieś quattro stagoni z 8 euro. Pasty też tanie jak barszcz ale za to bardzo dobre. A ta straszna opłata za serwis to 1,50-2 euro za osobę, jakieś bułki/chleb dostajesz i nikt
  • Odpowiedz
@Tino: autorką tego filmiku jest Hanna Turnau, którja jest żoną Marcina Turnaua i bratową znanego muzyka, Grzegorza Turnaua. W 2017 roku kobieta skończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Aktualnie pracuje na deskach Teatru Bajka. Wystąpiła w wielu serialach tj. np.: "M jak Miłość", "Korona królów", "Echo serca", "Mecenas Porada" czy "Leśniczówka"
  • Odpowiedz
@arinkao Szybko zmieniłaś narrację. Najpierw nazywasz innych kłamcami, bo mówią, że w Alpach taniej, upierasz się, że to niemożliwe. Gdy się okazuje, że nie miałaś racji, to jakby nigdy nic udajesz, że masz rację, bo przecież w Zakopcu i tak jest "za tanio". Masz choć trochę honoru by umieć przyznać się do błędu?
  • Odpowiedz
@kiszczak: Bo to niemożliwe. Gdyby tak było to Polacy by tam jeździli. Proste.
Ale wg. elity z wykopu, im drożej w Zakopanem tym więcej tam jest turystów.
Czyli im ceny będą niższe to ludzi będzie mniej?
  • Odpowiedz
W każdym turystycznym mieście jest to samo; w Zakopanem, Karpaczu

@arinkao: w Zakopanem szukałem dobrego jedzenia kilka dni, wszędzie drogo i kiepsko, w Karpaczu jestem kilka razy w roku i kojarzę tylko dwie knajpy na zakopianska modłę, reszta tania i generalnie smaczna.
Juz nie chcę wspominać o zakopiańskich parkingach na których praktycznie okradają klientów a o paragonach nikt tam nie słyszał
  • Odpowiedz
@JestemKaspi: I po uj mi o tym mówisz? Jestem właścicielem tych knajp?! Burmistrzem miasta xDDD?

Chyba milion razy napisałam żeby turyści wydoopcali i nie jechali do Zakopanego bo jest ich za dużo.
Wypad w Alpy, do Wenecji, Paryża, Aspen, to jest moje i większości mieszkańców Zakopanego marzenie.
Nie dotarło do downów xD

Niestety, bez wzgledu na te wasze wysrywy, turystów co roku przybywa. Dziś także, jest poza sezonem a korkują całą
  • Odpowiedz
@arinkao: nikt nie lubi Zakopanego, bo mieszkają tam tacy ludzie jak ty. Toksyczni, z #!$%@? na punkcie tego przerośniętego reklamami, poniżejprzeciętnego miasteczka.
  • Odpowiedz
@arinkao Przecież jeżdżą tam Polacy więc nie wiem o co Ci chodzi. Już kilka osób Ci podaje ceny, a Ty nadal w zaparte. Pojedź i zobacz jak nie wierzysz. Nad polskim morzem też jest drożej niż w Turcji, a i tu i tu jeżdżą Polacy, więc zupełnie nie rozumiem twojego argumentu i z czego on wynika.
  • Odpowiedz
nikt nie lubi Zakopanego,


@xHaustedd: Chciałabym żeby to przełożyło się na realne fakty i żeby ruch turystyczny wyglądał tak jak 10 lat temu, bo z tego co widzą mieszkańcy to jest całkiem na odwrót.
Nikt nie lubi Zakopanego, dlatego jest coraz bardziej oblężone. Taki wasz obraz przegrywy:
arinkao - >nikt nie lubi Zakopanego,

@xHaustedd: Chciałabym żeby to przełożyło się n...

źródło: 52jy6j

Pobierz
  • Odpowiedz
@arinkao: to ty jesteś przegrywem, zesrałeś się bo ktoś twoją mieścinkę obraża. Nie masz kultury w sobie, ale czego się spodziewać po kimś z zakopanego.

P.S. fajne zdjęcie twojej rodziny, a gdzie ten niedźwiedź? W robocie?
  • Odpowiedz