Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem czy to było od zawsze czy ekipa która portowała to na Switcha to tak #!$%@?ła, ale ktokolwiek to zrobił powinien zostać wylany i skreślony z branży.

Ogrywam sobie ponownie Red Dead Redemption na emulatorze, tym razem wersję Switch a nie X360, i zauważyłem że coś jest konkretnie #!$%@?, a mianowicie spawnowanie zwierząt. Jesteś w stanie #!$%@?ć całą watahę wilków, i zanim zdążysz je oskórować, nawet ze sztuczką z koniem bo te animacje to też nieporozumienie, to tuż za tobą zrespi się cała nowa wataha.

To #!$%@? osiągnęło zenitu gdy polowałem na niedźwiedzie w Tall Trees. Jeden zrespił się centralnie przede mną, i nie byłem w stanie ich wszystkich oskórować bo co chwilka spawnowały się kolejne razem z wilkami. Strefa offline na podstawie pozycji gracza? Nie #!$%@?, niech się spawnują tuż przy graczu ale za kamerą bo #!$%@?ć sensowny design. xDDDDD

Ja nie wiem jak można być aż taką lebiegą i jeszcze mieć pracę w tej branży. Wy też tak mieliście grając w RDR1?

#gry #reddeadredemption #switch #xbox #pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: Zawsze się respi na drodze do Meksyku na południe od Fort Mercer. Jak robiłem challenge na ubicie dwóch nożem to ten jeden się zrespił, potem poleciałem dalej w stronę USA żeby znaleźć drugiego, i tam może z dwa się zrespiły i prawie mnie ubiły xD
  • Odpowiedz
  • 1
@vulcanitu: Co mnie raz najbardziej #!$%@?ło to to, że sobie tak ubijałem wilki przez pół godziny żeby sobie to opchnąć, potem wdałem się w event przy brzegu w Meksyku, #!$%@?łem się do wody i cały ten progres poszedł się #!$%@?ć. Cała wieś mnie słyszała. xD

Najgorsze że dopiero teraz poznałem moc ogniska. Myślałem że to jednorazówka i nie warto tego zużywać, a teraz wiem że jest to metoda na quicksave, fast
  • Odpowiedz
@supra107: dobre tyle, że achivement na misje od strangers nie wymaga wszystkich bo bym nie zgarnął przez te kości też, ogarniałem to ale kurde w 2012 więc machający papież teraz.
  • Odpowiedz