Wpis z mikrobloga

@Prime_Show_MMA Skoro założyliście tutaj konto to musicie sobie odpowiedzieć na jedno #!$%@? ważne pytanie - czy chcecie robić gale na których będziecie zarabiać pieniądze, czy chcecie robić gale dla wykopków?
Bo jeśli zamierzacie słuchać się rad wykopków to nie zarobicie na tym ani grosza a dodatkowo będziecie ciągle męczeni żebraniem o darmowe kody ppv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FAME MMA na początku też posiadało tutaj konto i liczyli się ze zdaniem wykopu, ale po 2-3 galach jak zobaczyli, że to zbieranina frustratow i przegrywów którym się więcej wydaje niż mogą to poszli stąd w #!$%@? i wybrali inną drogę - co wyszło im na dobre.
@Bezi77 męska decyzja - pieniądze czy poklask kilku przegrywów z ciągotkami do patologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #primemma #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
@szeryf_internetu007: no jak przejrzałem sobie dzisiaj niektóre propozycje to ludzie zamiast popchnąć Prime na wyższy poziom ciekawymi pomysłami to chcą z tego zrobić bieda-wersję mmavip
  • Odpowiedz
@CeZ_ no niektórzy nieironicznie wciąż czekają na tigera bonzo w oktagonie lub sądzą, że mieszanka najniższego sortu patusów od magicala czy innego bystrzaka to strzał w dziesiątkę xD
hehe panie bezi a moze by tak zrobic gale z bystrzakiem, baobabem i ela gawin kontra grazyna zarko, to by #!$%@? internet
  • Odpowiedz
@CeZ_: Ja właśnie wrzuciłem całą listę pomysłów i o ile są wątki ocierające się o mma VIP (sorry ale dalej liczę, że ktoś przebije występ Don Wasyla z Rutkowskim) ale sa też inne pomysły stawiające bardziej na formule jak choćby tag fight. Walka na zasadach k1, dowolna liczba zmian, zmiany w każdym momencie. 3-5 zawodników na drużynę i 2 rundy po 5 minut i ostatnia no limit aż padnie ostatni zawodnik
  • Odpowiedz