Wpis z mikrobloga

Krótki słowniczek pojęć dla każdego fana konfederacji:
Satanistyczne Globohomo elity - Ludzie tacy jak Bill Gates czy Soros którzy pragną wprowadzić światowy komunizm i NWO
UE - Komunistyczno-tęczowa organizacja która zniewala Polskę
Lewak - Poddany indoktrynacji przez globohomo elity agent wpływu. Korwin uważa że należałoby lewaków rozstrzelać ale ja uważam że to nie ich wina, że dali się zmanipulować.
Rosja - Ostatni bastion konserwatywnych wartości
Ideologia gender aka marksizm kulturowy - Niebezpieczna ideologia za pomocą której satanistyczne elity chcą wyprać dzieciom mózgi by zniszczyć kościół katolicki i instytucje rodziny co pozwoli im wprowadzić światowy komunizm
Trump - Walczy z satanistycznymi elitami w USA. Więcej można się o nim dowiedzieć dzięki Qanonowi.
Elon Musk - Prawdziwy obrońca wolności słowa
Facebook - Komunistyczna platforma która zagraża wolności słowa i wspiera działania Globohomo elit
Konfederacja - Jedyna partia w Polsce która broni tradycyjnych wartości, wolności i zwalcza ideologie gender oraz pragnie ustanowienia Chrystusa na króla Polski

#revoltagainsthemodernworld #konfederacja #rosja #polityka #4konserwy #neuropa #elonmusk #polityka
Al-3_x - Krótki słowniczek pojęć dla każdego fana konfederacji:
Satanistyczne Globoho...

źródło: jiijij

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Al-3_x:

Korwin uważa że należałoby lewaków rozstrzelać ale ja uważam że to nie ich wina, że dali się zmanipulować.


Zgadzam się, po prostu lewacy są głupi, bo mają mniej rozwinięte mózgi niż prawicowcy, przez co rostrzelać lewaka to tak, jak rozstrzelać osobę z niepełnosprawnością intelektualną.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: to ja od siebie slownik fajnopolactwa

zdanie inne niz nasze - faszyzm
inne spojrzenie na dana kwestie - nazizm
nie zgadzasz sie ze mna - LITERALNIE faszyzm
jesli twierdzisz ze istnieja tylko dwie plcie - faszyzm
obietnice (nie dotyczy usmiechnietej koalicji) - musza byc spelnione !111!!!!oneoneone
obietnice (dotyczy usmiechnietej koalicji) - przenosnia
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: To, że nie odwołuje się werbalnie, nie znaczy, że nie jest funkcjonalnie satanistyczne, tj. służące z radością złu.
Natomiast jest też satanizm laveyański.
  • Odpowiedz