Wpis z mikrobloga

koło #!$%@? mi transy latają, bardziej mam bekę z przegrywów kacapskich. Pozdro


@d4wid: nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie? Można nabijać się z wyglądu osób transseksualnych? Tak lub Nie.
@d4wid: nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie? Można nabijać się z wyglądu osób transseksualnych? Tak lub Nie.


@BlueTony: a ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Ale jak cię tak ciekawość zżera, to według mnie nie powinno. Ale z przegrywów kacapskich jak najbardziej można
a ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem?


@d4wid: potrafię, ale ty chyba masz problemy z myśleniem. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie unikając go, to dopytałem. Proste.

Ale jak cię tak ciekawość zżera, to według mnie nie powinno. Ale z przegrywów kacapskich jak najbardziej można


@d4wid: Czyli jesteś hipokrytą, tak jak myślałem.
no to niezły hipokrytaXD z kuców zawsze można się smiać, w końcu Bóg by tego nie stworzył.


@d4wid: Albo uznajemy, że naśmiewanie się z cudzego wyglądu jest złe, albo nie. Tak myśli człowiek cywilizowany. Ty widzę, że kierujesz się moralnością Kalego, jak na prymitywa przystało.

Pozdro wykopku, co myśli, że każdy wyjaśniacz szurów musi być z lewicy;D


@d4wid: A to, że ja tak twierdze, to skąd wyssałeś? Prawicowcy też wyjaśniają
@BlueTony:

Prawicowcy też wyjaśniają szurów.

XD

To raz.
Dwa,

kierujesz się moralnością Kalego, jak na prymitywa przystało.


@BlueTony: mocne jak na prawaczka z IQ szura na tiktok. Kieruję się tym, że z kolaborantów można drzeć łacha, a teraz wracaj do lizania jajek swojemu koledze.
Top z topów jest to, że wywnioskowałeś, że naczelny kuc @Gon70 jest transseksualnyXD, musi być mocno grzane pod kopułą

@d4wid: A to, że ja tak