Wpis z mikrobloga

Siema.

Po roku przerwy sobie znowu gram i mam sobie 500 rp i nadal nie mam greavesów. Jestem cebulą jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy w grze, więc szukam alternatywy na zarobek w grze.
Jakie macie pomysły na profitowanie w tej grze na moim lvl?

Nie zależy mi na expie. Może być tłuczenie pojedyńczego moba.
Max profit na moim lvl.
Oczywiście nie mam ochoty bić mobów, które mogę bić na noobach z niższym lvl, szukam czegoś na swój lvl.

Dzięki z góry za odpowiedzi ()

#tibia
  • 31
  • Odpowiedz
@Garztam: A bossy robisz? Oberon, Timira. Scarletka, Drume, Monster, Mitmah. A najlepiej to jeszcze dorzucić do tego Brainstealer, Magmę i Despore. + co 14 dni finały feru/thais/gold
  • Odpowiedz
@Garztam: zolwie na marapur, zeby zmaksymalizowac profit bilem z infernal boltow na imbu, poprawiajac thunderami i mas sanem czasem
wintercourt tez spoko profit i tutaj nawet exp jest fajny, wiec dwa w jednym
na murach tez mozna wbrew pozorom ladnie profitowac
putrid mummy, jak masz preya 10/10 na loot to nawet 1kk/2h jestes w stanie wyciagnac
wereliony tez profit ladny, ale ciezko sie dostac
hellhoundy na preyu na inq (hive), tylko
  • Odpowiedz
@Garztam: 1. Bossy: Timira, Drume, Scarlet, Oberon, Ahau, Mitmah, itd.
2. Szukanie fiendish potworków (sprzedawanie gemów i exalted core)
3. Co 2 tygodnie arena wszystkimi możliwymi postaciami 50+ i liczenie na potki w nagrodę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Vadzior z bossami mam taki problem ze ciężko mi się wstrzelić i szukać ekipy, chcę sobie pograć jak mam czas, a nie tracić czas na czekanie na ludzi i pilnowanie czy ktoś się zgłasza. Mam czas i okazję to je robię, ale nie regularnie.
  • Odpowiedz
@Garztam: ciezko bedzie pojedynczo, gdyz one wyskakuja w grupach 2-3 plus jeszcze foam stalkery tam lataja. ja to bije tak, ze atakuje single target, czasem bijac mas sana i thunderstormy i uciekam. latwo sie w trapa tam #!$%@?, wiec polecalbym ci 1 razem pojsc tam z diamondami i obczaic, jak miejscowka wyglada. no i przygotuj sie na to, ze te zolwie ladnie klepia. polecam zalozyc eq od lodu i fizyka.
  • Odpowiedz
@Garztam: ale bossy jak timira, mitmah, scarlet, oberon i druma to wystarczy tam pójść i poczekać max kilka min na kogoś. 2 osoby starczą. Ja ten zestaw robię codziennie i 30min, max 40min mi to zajmuje, po ss mniej więcej, kiedy wcale dużo graczy nie ma
na monstera, magme, braina, itp to rzeczywiście, potrzeba więcej osób, na martwym serwerze może być trudno
  • Odpowiedz
W sumie to i sam zrobisz te 5 bossów, no może bez mitmaha (600edem robiłem wszystko sam bez mitmaha właśnie). Ale tam zawsze albo ktoś czeka, a jak nie to sam poczekasz i ktoś przyjdzie.
A po drodze na mitmaha masz ahau, też solo do zrobienia.
  • Odpowiedz
@Garztam: Tak jak pisałem, nie pamiętam tego, to było z 3 lata temu i tego mini bossa biło się tylko raz. Na pedii jest zdanie "Jeżeli inny gracz odczekał potrzebny czas, możemy razem z nim uśmiercić " a więc nie musisz być z kimś. Raczej dasz radę.
  • Odpowiedz