Wpis z mikrobloga

@POgromcaCentaurow: Ogólnie ta jego walka wygląda dość zabawnie. Tylu już było pacjentów w tej całej koalicji antylateksowej - Nitrohunter, Podjeżdzano, jeden chłopecek, drugi chłopecek, mediasexworker Szczęsny i wielu wielu innych to wszystko kończy się tak że jak ktoś się zaczyna zadawać jakoś bliżej z tym jakże zacnym Olgierdano to dochodzi do wniosku że ten zły, chory psychicznie stalker podglądający meneli przez zainstalowane w ich domu kamery onanizując się przy tym nieustannie
  • Odpowiedz
@goomp: Ja bym raczej powiedział ze reszta zawodników gdy tylko zaczyna ogarniać że psychol z gór nie ma życia po za szkolną i to wcale nie są żadne żarty czy hiperbola. Że walcząc z nim będą walczyć do końca jego życia, to odpuszczają. I dlatego później Olgierdano zostaje sam, bo praktycznie nikt nie chce się babrać w tym.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: Trochę racji w tym jest ale mamy tutaj przykład mediasexworkera - bardzo mocno nastawiony na walkę z rudym, był gotowy na batalię sądową a odbił od koalicji głównie przez działania Olgierdano. Jak jeszcze zaglądałem na jego Twittera to tam pisał że gdyby nie działania Olgierdano to sprawa z Kononowiczem szłaby w znacznie korzystniejszą stronę i już wiele razy rozmawiał z Olgierdano żeby trochę przyhamował. I jak się to skończyło? W
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: co xD olgierd to debil, narcyz alkoholik, jak kolega wyzej wyjasnil, beka z lamusa, ze wyciaga co chwile brudy, jak tylko odbierze cos jako atak w swoja strone i #!$%@? ciagle ta maniera czlowieka co sam sobie #!$%@? pale, gdy np wykloca sie z chlopeckami, mysli ze wyjasnil ich, #!$%@? CHLOPECKOW, WYJASNIC CHLOPECKOW I TYM SIE PODNIECAC, no no i myslac tak, sapie tam w ekstazie jaki to on nie
  • Odpowiedz
@ThiZ: Jak na moje może być narcyzem, alkoholikiem i tak dalej, póki robi rudemu koło dupy i nie pozwala w spokoju zarabiać, co właśnie robi. Wiadomo popełnia błędy, nawet sporo, odpalia się za bardzo, ale jak zawsze mówię dla mnie się obecnie liczy tylko i wyłącznie aby rudy stracił zarobek ze szkolnej i kontrole nad nią, nic więcej.
  • Odpowiedz