Wpis z mikrobloga

Jeśli by mnie ktoś spytał na co najbardziej czekam, to chyba na to aż w końcu skończy się ta kloszardowa moda, za którą podąża obecnie z 90% lasek. Kurtki i spodnie o 5 rozmiarów za duże, wszystko jakby wyciągnięte z kontenera PCK. Hurr durr, niech każdy się ubiera jak chce.. - No nie.
#zalesie
  • 11
  • Odpowiedz
@Mehaty: jak widziałem przy technikum np dziewczyny przypomniało mi się jak ubierało się ubrania ktore przechodziły z brata na brata a na koncu jeszcze na mnie jak były jeszcze całkiem dobre tyle że 1.5 rozmiara za duże matka kazała założyć no i się zakładało kolor już tak sprany jakies dziurki już małe gdzies przy nogawce ahh tak spojrzałem na nie i nie wierzyłem że za takie gufffno idzie tyle zapłacić
  • Odpowiedz
@Mehaty niee, nawet nie noszę takich ciuchów, ani mi się nie podobają, po prostu śmieszy mnie jak ktoś daje #!$%@? jak ktoś inny wygląda i w co się ubiera.
W innych krajach w piżamie pójdziesz do sklepu i nikt nawet się nie obejrzy za tobą, no ale jesteśmy w Polsce, a nie w innych krajach i tutaj sportem narodowym jest ocenianie innych. Strata czasu i energii, lepiej zająć się na przykład sobą
  • Odpowiedz
  • 0
@Sijabka: można mieć bardzo ciekawe życie i nadal wyrazić swoje zdanie, na temat tego co sie podoba a co nie, jak np. obecna moda. Każda dekada miała swoją modę, ale zawsze miała większy lub mniejszy szyk, styl i klasę. Obecnie to jest po prostu dramat, byle jak, byle dużo za duże.
  • Odpowiedz