Wpis z mikrobloga

Przecież ten obrazek jest tak sugestywny, jakby sam oficer propagandy Trzeciej Rzeszy lub współczesnej Rosji go zaprojektował, by oczernić jakąś grupę. Stary, agresywny i chamski dziad, prawie jak @Notes na dodatek z widocznie wyeksponowanym napisem Zakopane na torsie xdddd Jest tu wszystko by człowiek zapamiętał taki stereotyp do końca życia.

#zakopane #afera #heheszki
Little_Makak - Przecież ten obrazek jest tak sugestywny, jakby sam oficer propagandy ...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-03-04_143951_wykop.pl

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Little_Makak: Ale oni tacy są. Dutki mają dawać im za wszystko debile z Wawki i Wrocka. Oni tak sądzą o każdym kto nie ich. Za parking. Za grzańca 3 razy więcej niż gdzie indziej itd. Męczenie koni nad morskim okiem znane. Zakopane i pensjonat morderców również. Tutaj fuks był w tym, że ta pani to super znana aktorka z MjM, a nie przypadkowa tiktokerka. Stąd tv net wykop zapłonął.
  • Odpowiedz
@Little_Makak nie pytałem o wyrazy bliskoznaczne - chyba, że tam w Zakopanem inny język macie i musicie sobie tłumaczyć, to spoko, nie oceniam ( ͡º ͜ʖ͡º) Usługa tłumaczenia jest darmowa czy coś się należy?
  • Odpowiedz
@grajkoo: Ja odpowiem arytmetyką: Średnia widownia serialu „M jak miłość” w okresie od 28 sierpnia do 5 września 2023 roku wyniosła 2,37 mln osób. Przełożyło się to na 19,84 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 17,38 proc. A to, że jej nie znasz, a ja tylko kojarzyłem ją przelotnie, ze skakania pilotem po kanałach, nie zaprzecza jej popularności.
  • Odpowiedz