Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@maneckiewicz:

kobietom należą się przywileje, bo inaczej zniszczona zostanie demografia - NO I…?

Nie "no i", tylko jest dokładnie odwrotnie. Kobiety już mają przywileje i demografia już jest zniszczona.

Pomieszanie zachodnich kompleksów i polskiej tradycji dało najgorszą możliwą mieszankę, której skutkiem jest produkt zwany potocznie “p0lka”....

Pojechane xD

A propos powyższego i ogólnie - ja wiem że to Twoja wizja tej serii, ale sugeruję że może dałoby się wypromować te teksty
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
A propos powyższego i ogólnie - ja wiem że to Twoja wizja tej serii, ale sugeruję że może dałoby się wypromować te teksty także u normików


@Turbojurek: Jestem chętny, ale niestety mam niewiele czasu. Na razie wrzucam i wnoszę od siebie do sprawy to, co mogę. Sam nie udźwignę tematu. Jeśli znalazłaby się grupa (nawet nieliczna) ludzi gotowych poświęcić się akcji edukacyjnej, to chętnie pomogę.
  • Odpowiedz
kobiety mają szczególną rolę w społeczeństwie i w biologii: bez nich nie ma dzieci, więc należy im się coś więce


@maneckiewicz: ja jestem za przywilejami, ale dla matek, a nie dla kobiet tylko dlatego że potencjalnie mogą nimi być a nie mają zamiaru. Wszystkie przywileje dla kobiet, darmowy wstęp, punkty do rekrutacji itd. powinny dotyczyć tylko matek
  • Odpowiedz
c) kobiety mają szczególną rolę w społeczeństwie i w biologii: bez nich nie ma dzieci, więc należy im się coś więcej - ABSURD WYJĄTKOWY. Bez mężczyzn też nie ma (póki co) dzieci.


@maneckiewicz: Przypadkiem natknąłem się na Twoją "twórczość". Przejrzałem te numerowane wpisy w poszukiwaniu własnie tej "mądrości". I widziałem, że ją znajdę... Bez mężczyzn nie ma dzieci, ale... Jeden mężczyzna może być ojcem choćby tysięcy dzieci. Żeby jednak te tysiące
  • Odpowiedz
  • 1
I dlatego społeczeństwa tę istotność uznają i często celebrują na różne sposoby


@Hi_Lo_Hi zwłaszcza w krajach muzułmańskich, Indiach, w Azji Południowo-Wschodniej, Ameryce Południowej i Środkowej, Oceanii i Afryce. Wszędzie poza tzw. Zachodem. No ale to wg was (beciaków i kukoldów) to Zachód ma w tej sprawie rację.
  • Odpowiedz