Wpis z mikrobloga

1.0 z Forda jest naprawdę w porządku w małych autach


@Atreyu: miałem w transicie, 100k km tym zrobiłem, bardzo fajny silniczek. Tylko będąc załadowanym po dach, albo ciągnąc przyczepę pod górkę trzeba było redukować z 6 na 5 :)
@Erus: Sąsiad mechanik, "leczy" flotowe auta z tymi silnikami na masę. Ostatnia perełka miała zamontowane koło dwumasowe z wyraźnie zaznaczonym pomarańczowym markerem miejscem, które zostało zapewne prześwietlone i tam właśnie pękło :))
@farbowanylisek: AdamFabiarz twierdzi, że to auto z tym silnikiem nadaje się do jeżdzenia non stop tras i to szczególnie po autostradach. No jak dla mnie niezbyt xD

Generalnie każdym autem da się jeździć ale jakbym miał robić 40 tysięcy rocznie z czego większość w trasie to już bym wolał naprawdę dopłacić do większego silnika żeby mieć jakąkolwiek elastyczność.

Jakbym jeździł dookoła komina większość roku to mam to w nosie.

Zresztą ja
@Erus: Sąsiad mechanik, "leczy" flotowe auta z tymi silnikami na masę. Ostatnia perełka miała zamontowane koło dwumasowe z wyraźnie zaznaczonym pomarańczowym markerem miejscem, które zostało zapewne prześwietlone i tam właśnie pękło :))


@Marek_Tempe: nie wszystkie 1.0 TSI mają dwumase. Z ciekawości, działo się tam coś jeszcze?