Wpis z mikrobloga

Jak ja nie lubię tych okularów, wyglądają jak ktoś je wyciągnął z muzeum, a teraz chce grać pedofila.
Z tym pedofilem, to może przez Skrillexa mam tak, ale z tym muzeum to na serio sam tak myślę.

W sumie to nie wiem, już, od kiedy Gosię subskrybuje, no raz kilka lat temu zobaczyłem jej filmik z UK i spodobał mi się i tak mi teraz od czasu do czasu YT podrzuca mi jej filmy, nawet spoko ona jest, nie hejtujcie jej.
Jak na jej wiek, no mega trzyma się trendów, jak ja będę w jej wieku, też taki chce być, w sumie to ile ona ma lat? Ja mam 32 :x
Raz pokazała chłopaka, ale jak widać na tym filmie, ktoś trzyma kamerę! Może nadal razem są? <3

Ale niech zmieni okulary :C Coraz więcej ludzi, nawet na polskim YT zakłada pedofilskie okulary :C
Ja chciałem zostać policjantem, ja bym dziś chwytał pedofilów zamiast nocami pisać posty na wykop i kopiować kod z GitHuba do VSCode i commitować jako własny :C

#jaktoogarnac #pomocy #zycie #programowanie
aptitude - Jak ja nie lubię tych okularów, wyglądają jak ktoś je wyciągnął z muzeum, ...

źródło: Screenshot 2024-03-04 at 20.03.02

Pobierz
aptitude - Jak ja nie lubię tych okularów, wyglądają jak ktoś je wyciągnął z muzeum, ...
  • 3
  • Odpowiedz