Wpis z mikrobloga

Ej biedni ludzie, którzy użalają się, że nie stać ich na kupno mieszkania/zarabiania porządnych pieniędzy. Gdzie byliście jak trzeba było rozwijać specjalistyczne umiejętności w danej branży? Co robiliście w czasie szkoły, studiów? Ale odpowiedzcie szczerze jak przepracowaliście ten okres. Bo to już jest męczące jak ciągle tylko słyszę „daj, daj, daj, bo my mamy gorzej” A może weźcie odpowiedzialność za swoje czyny i przemyślcie kto odpowiada za taki a nie inny stan rzeczy? #kanalzero #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci
  • 30
@fanmarcinamillera: sprzedawać w sklepach też będą tylko fachowcy specjalne umiejętności, specjaliści będą wywozić śmieci z wyższym wykształceniem ich nie musi być stać na mieszkanie a o normalnych pieniądzach pozwalających na stabilizację to już w ogóle mogą zapomniec. Podejście #!$%@? polskie i mamy to co mamy zero dzieci
@fanmarcinamillera: na mieszkanie da rady lub dało się zarobić, z tymże jak patola ode mnie z miasta zamiast kupić mieszkanie w czasach gdzie było za 200 tys. To kupowała BMW 5, BMW 7 a mieszkali u starych to xD. Teraz płacz, bo szrot z 200k jest warty 100k, trzeba robić zawieszenie za 10k i rzeczy eksploatacyjne a kwadrat w bloku kosztuje już 350k
@fanmarcinamillera: Na studiach architektonicznych które skończyłem ze stypendium naukowym i wyróżnieniem. Po studiach zaproponowano mi pracę w branży za najniższą krajową + 500zł pod stołem. Tak przepracowałem 2 lata i po tym gdy 3 pracodawca z rzędu w moim życiu leciał w #!$%@? wyjechałem za granicę. Niedługo wracam wypisać się z rejestru żeby nie mogli mi powołania na wojnę wysłać jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°) A