Wpis z mikrobloga

Chłop przegląda stare zdjęcia i mu się nostalgia włączyła, ehh.. kiedyś, mając te 18 lat, jeździło się na spędy do prac za granicę raz do niemiec raz do włoch i się robiło w polu za jakieś śmieszne pieniądze. raz razem z kumplem pojechaliśmy na zbiór winogron do włocha i była tam taka Zuzia, taka szara myszka ale z #!$%@? w oczach (marzenie każdego wykopka). wieczorami zawsze wychodziłem za budynek posiedzieć na interecie bo tylko tam było darmowe wifi i pewnego wieczora, było już późno wszyscy spali wyszedłem sobie właśnie w to takie ubocze i była tam ona, przysiadłem się porozmawialiśmy sobie o jakichś pierdołach było bardzo miło w pewnym momencie nastała cisza a ona się do mnie zbliżyła i zaczęła mnie lizać xD ja w szoku nie wiedziałem co się właśnie wydarzyło zdębiałem, ona się wystraszyła że coś źle zrobiła i się odsunęła. wytłumaczyłem jej że wszystko okej tylko że tak z zaskoczenia to wszystko no i lizaliśmy się dłuższy czas ale seksu nie było.
#przegryw #gownowpis
minęło 8 lat a ja wciąż mam to w głowie
  • 7
@Fishwater: byłaby fajniejsza gdyby nie ten kumpel co o nim wspomniałem, dzieliłem z nim pokój. jednego weekendu upiliśmy się na takim zgromadzeniu integracyjnym z resztą polaków z tego spędu i ona miała straszną chcicę, więc poszliśmy do pokoju i próbowaliśmy coś z tym zrobić, ale jak już miało dojść do tego to on #!$%@? wbił nam na łóżko i nas rozgonił bo nie daje przyzwolenia na takie akty deprawacji w jego
@whitepiranha: Tez pamietam wszystkie takie lub podobne sytuacje. Najgorsze, ze to tak naprawde niczego nie zmienia, bo zwykle i tak dochodzi do kompromitacji cwela - #!$%@? jest gdzies gleboko w sercu. Jeszcze sie nie daj boze przyznasz, ze miales kontakt z kobieta, to cie zwyzywaja od oskich na tagu.
@akaisterne: już nie pierwszy raz, wystarczy że pokażesz część twarzy na której widać linię szczęki, albo fajną fryzurę. zjedzą cię za to jak wyglądasz, a nie wiedzą że spie*dolenie leży gdzieś głębiej niż w samym wyglądzie
człowiek chce się jakoś zakumulować opowiedzieć coś o sobie a wyzywają od oskich ( ͡° ʖ̯ ͡°)