Wpis z mikrobloga

W tej debacie padł ciekawy argument odnośnie leków.

Wyobraźmy sobie, że mając infekcje gardła ide sobie zrobić antybiogram no i wychodzi mi jaka to bakteria i moge sobie kupować normalnie antybiotyk i sam się leczyć (bo nie ma lobby lekarskiego któreby mi tego broniło tak jak to jest obecnie). W sumie normalne by to było każdy może leczyć się jak chce, no jest wolny rynek.

No i teraz czy fer byłoby gdyby ludzie tj. fliperzy skupowali leki/antybiotyki? I wtedy szpitale by nie miały podstawowych antybiotyków i ludzie ciężko chorzy, którzy ich potrzebują na CITO musieliby kupować je po zawyżonych cenach? Czy zarobek fliperów byłby ważniejszy, niż zdrowie pacjentów?

Zaorski uważa, że rynek problem rozwiąże no i że bańka mieszkaniowa pęknie, no fajnie wiemy o tym ze względu na beznadziejną demografie w polsce tak będzie, tylko czy młodzi ludzie powinni tyle czekać?

Tak jak mówiłem cichy wniosek tej debaty jest taki, żeby #!$%@?ć za granice ze Zwierzogrodu w #!$%@? i tego wam zycze miredżki wyjścia ze swojej strefy komfortu i osiedlenia się w lepszym miejscu.

Bylibyście chętni zobaczyć ile kosztuje wynajem mieszkania w cywilizowanym mieście w Azji na 30 piętrze wierzowca z widokiem na całe miasto i 7-11 całodobowym w budynku na 10 piętrze :D? To jutro moge filmik z tego wrzucic.

#kanalzero #polska #takaprawda
  • 7
  • Odpowiedz
Bylibyście chętni zobaczyć ile kosztuje wynajem mieszkania w cywilizowanym mieście w Azji na 30 piętrze wierzowca z widokiem na całe miasto i 7-11 całodobowym w budynku na 10 piętrze :D? To jutro moge filmik z tego wrzucic


@KondominiumKatoSocjalistyczne: A nie prościej byłoby napisać? Coś w stylu mieszkam (powiedzmy) w Singapurze, płacę 3000 SGD za mieszkanie inne koszty to 2000 SGD - liczby podałem na chybił trafił. Potrzeba do tego filmu?
  • Odpowiedz