Wpis z mikrobloga

biedronka to najgorszy chlew, w środku #!$%@?, nienawidzę ich kas samoobsługowych, na kasach zawsze jedna kobitka która musi obsługiwać zajebistą kolejkę plus pomagać na samoobsługowych, przez co kolejka jest i tu i tu,


@BooB: Jakby w Lidlu tak nie było xD Oj sory zapomniałem w Lidlu to czasami ani jednej kasy normalnej nie ma otwarte tylko idź pan na samoobsługę xD Jeszcze te bramki i zagroda jak bydła, gdzie musisz zeskanować
Wpisujecie takie horror stories a ciagle tam chodicie, trochę nie rozumiem. XD

Kilka lat temu chodziłem trochę po Biedronce czasem to nawet nie było tam za bardzo taniej. Owszem, jakieś gówno-jogurciki były tańsze niż gdzie indziej, ale to szkoda nawet jeść.
@onepnch: ch*j z paragonami. Ja ostatnio kupiłem brokuł na promce, po zrobieniu zupy okazało się, że w mojej zupie robaki pływają, były na brokułach (,)


@macan: to ty nie wiesz, że warzywa się dokładnie płucze ?
@BooB: Jakby w Lidlu tak nie było xD Oj sory zapomniałem w Lidlu to czasami ani jednej kasy normalnej nie ma otwarte tylko idź pan na samoobsługę xD Jeszcze te bramki i zagroda jak bydła, gdzie musisz zeskanować rachunek żeby wyjść xD


@lentilek: no ja akurat u siebie na zadupiu mam jednego lidla i chyba z 4 biedronki, w lidlu zawsze jest ktoś oddelegowany do kas samoobsługowych i szybko potwierdzi
@onepnch: a potem zdziwko, że UE musi ingerować w każdy detal. Swoją drogą nie były przypadkiem jakieś dyskusje, że nie można reklam umieszczać na paragonie tylko po drugiej stronie?
@onepnch: Zgłaszać na bok biedronki i inne sociale, musi być jakiś ślad, że ludzie są wkurzeni. Panie na bok są bardzo miłe, najdłużej zajmuje im znalezienie do jakiego działu można przypisać taka reklamację.
@onepnch też to zauważyłem, ten kto wpadł na ten pomysł powinien do Choroszczy być odwieziony w karetce. Ty obywatelu dbaj o ekologię, a Biedronka w ten czas #!$%@? więcej strat papieru, niż ty kiedykolwiek xD
@onepnch: w Lidlu jest to samo i jeszcze musisz paragonem skanować, aby bramkę otworzyć i w tej połowie rolki szukasz tego kodu by sobie bramkę otworzyć ale mnie to wku... niezmiernie szczególnie jak wracam z samoobsługowej i mam 3-4 siatki i musze specjalnie odstawiać na ziemie by tą gówno bramkę otworzyć..