Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

Co zrobił Dorian S. po brutalnym gwałcie na Białorusince?

No robił zakupy. Mamy monitoring (...) Tej twarzy do końca życia nie zapomnę, oczywiście. W głowie się to nie mieści, że w pół godziny, niecałe po tym wszystkim, wchodzi facet tutaj, który zaciukał kobietę w taki sposób brutalny i kupuje papierosy. Myślę, że nie miał zapalniczki, bo jakichś dwóch chłopaków przechodziło. On do nich podszedł, chwilę z nimi rozmawiał. Tak jakby naprawdę nic się nie stało - powiedział pracownik sklepu, cytowany przez TVN Warszawa.

Normalna sprawa, przecież nic takiego się nie stało. Raptem sobie chłopak ulżył i potem życie toczy się dalej. Co tam jedna baba w tą czy w tą -ważne, że rodak to zrobił a nie Mokebe. Jak p0lus jest agresorem to nic złego. A przepraszam... u nas przecież kobiety są bardzo bezpieczne i nie doznają żadnych krzywd :))))

https://www.o2.pl/informacje/zgwalcil-lize-pojechali-do-miejscowosci-doriana-s-lubil-sie-zabawic-7002583632267840a
  • 16
  • Odpowiedz
@deiceberg: Heheheheh ale śmieszne :))) Jak wszystko co dotyczy krzywdy kobiet, co? Myślisz, że gwałt to tylko niechciany stosunek? Nie, to też są najczęściej tortury i znęcanie się - każda kobieta próbuje się wówczas bronić a taki zwyrol wszystko zrobi, żeby tylko swoją ofiarę obezwładnić. Teraz powiedz, że to wina kobiety bo powinna z godnością znosić te upokorzenia i się nie stawiać, to by jej nie zabił :)))

@PANCZLONEK Nie, takie
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka ja rozumiem że gwałty są okrutne, ja rozumiem, że jest znieczulica straszna i odpowiedzialność się rozmywa jak jest więcej osób, nie reagują wtedy. Ale kobiety też są okrutne. Mężczyźni są okrutni, ludzie są okrutni. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka co ty #!$%@? w ogole. Gosc to zwyrodnialec i najsurowsza kara, jaka istnieje w naszym prawie, bedzie zbyt lagodna. Jakie znaczenie ma, jakiej jest narodowosci, wyznania czy koloru skory? Goscia trzeba jak najszybciej odseparowac od spoleczenstwa i zutylizowac. A zaraz po nim ciebie oraz cala reszte patalachow, ktorzy taka tragedie wykorzystuja do podzialu spoleczenstwa.
  • Odpowiedz
@kratofel123: Ma znaczenie, bo wykopki twierdzą, że czarni i ogólnie zagraniczni są zwyrolami i gwałcicielami i są najgorsi a prawda jest zupełnie inna, że wszędzie się znajdą kanalie, niezależnie od narodowości czy wyznania - jak powiedziałeś. A oni oczywiście takich spraw nie przyjmują do wiadomości bo jak ktoś jest Polakiem to jest przecież idealny :))) Ja się z Tobą zgadzam w 100%, nie rozumiesz kompletnie mojego przekazu.

@PANCZLONEK W jaki sposób
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: No i co w związku z tym ? Socjopatów i psychopatów niezdolnych do empatii i wyrzutów sumienia jest ok 5% jest duża szansa ,że to twój szef albo ty sama. Zachowanie drapieżnika mówi też coś o ofierze, jeśli jesteś "nieprzytomna" oderwana od rzeczywistości lub masz dziwne reakcje ( jeśli niebezpieczeństwo w jakimś stopniu cię przyciąga zamiast odrzucić - czyli typowe zachowanie neurotyczki czyli większości młodych dziewczyn z dużych miast obecnie)
  • Odpowiedz