Wpis z mikrobloga

Dostałem pierwszą ocene ryja
"Hey man!
After taking a careful look at your photos I would judge you to be a 4/10
One thing I noticed as I was viewing your pics is it’s clear you’re keeping on top of looksmaxxing, great job fulfilling your potential.
With this in mind you might be a little curious why you received a 4/10."

Tak jak podejrzewałem. 4/10 PO lookmaksingu Its over. Do tego cichy i spokojny. Pracujący w ochronie.. Ale mi mordę wylosowalo no ku$#@ przekleństwo. Nie mam szansy na dziewczynę. Nieprzypadkowo jestem 29,8 letnim prawiczkiem
Z dynamiką to może jeszcze i coś bym ugrał ale jestem jaki jestem..

Jeszcze druga ocena mordy ma przyjść tym razem rozbudowana z poradami co mógłbym zmienić oraz słabymi i mocnymi stronami wyglądu. Z ciekawości to sprawdzam i żeby utwierdzić się że jestem brzydki jak noc.
Myślę o dziewczynach i bardzo bym chciał mieć jakąś ale w tym wcieleniu będzie to już raczej niemożliwe, przykro mi z tego powodu ehh
Na operacje plastyczne nie mam pieniędzy.
Nic nie poradzę, próbowałem. Its over ehh
#przegryw #samotnosc
  • 12
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321 chłopie już jest dawno over daj sobie spokój i pogódź się z tym nigdy nikogo nie znajdziesz, znajdź sobie jakąś pasję nie wiem chodzenie po górach bo żadnej dziewczyny z taką brzydką mordą nie będziesz mial
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: u niego tylko ocenę ryja wykupiłem. Bym dopłacić musiał za dokładną analizę. Ryj 5$ a porady i słabe/mocne strony 25$
U innego wykupiłem dokładną analizę bo wydaje mi się że bardziej tamten się przyłoży.
Ja już desperatem jestem. Nie wiem czy to ma sens.
Niby pisze że nie wykorzystują nigdzie tego, a tak #!$%@? mam, najwyżej będę robił u niego w filmiku jako przykład sub5 xd nikt z pracy takiego
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: pewnie siedzi sobie taki anglosas przed komputerkiem i ma bekę ze slavcela który połowę swojej dniówki im wpłaca ( ͡° ʖ̯ ͡°) na jakieś bzdety napisane od niechcenia
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Jeśli rozwiązania problemów z kobietami szukasz wysyłając zdjęcia ryjca do inceli z yt to niestety nie wróżę sukcesów. A wydawanie na to pieniędzy to już dla mnie zupełnie inna gęstość.
Niemniej - powodzenia
  • Odpowiedz