Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to okej aby randkować z młodszą siostrą najlepszego kumpla ?

Sytuacja wygląda tak że przyjaciel z którym znam się od dzieciaka ma siostrę która niedawno skończyła 18 lat (ja za niedługo kończę 25), pamiętam jeszcze jak ta siostra w pampersy robiła a teraz wyczuwam że może chcieć coś więcej, dwuznaczne teksty, propozycje wyjścia samemu bez mojego kumpla, przebywanie w pobliżu mnie gdy jestem u kumpla itd.

Z jednej strony, jest dojrzała na swój wiek, zawsze lubiłem z nią rozmawiać, oczywiście widzę tą różnice wieku i że jeszcze do niektórych rzeczy nie dorosła (jak np. praca, problemy z mieszkaniem, samochód itd.) ale w swojej lidze myśli rozsądnie, chłodno, jest też inteligetna, stara się o dobrą mature i studia potem, poza szkołą ma jakieś swoje zainteresowania które częściowo pokrywają się z moimi. Z wyglądu niejednokrotnie mówiłem że "wyrosła" nie mając niczego dwuznacznego na myśli, po prostu jest ładna ale zawsze myślałem o niej trochę jak o swojej siostrze, znam ją od dawna, dorastała na moich oczach, więc naturalnie jakoś tak w głowie się utarło.

Z drugiej strony to jest duże ryzyko bo na szali jest nie tylko związek który może się rozpaść ale również relacja z moim przyjacielem czego nie chciałbym ryzykować, a dodatkowo ta różnica wieku. Nie mam też kompletnie pojęcia co o tym sądzi kumpel, bo trochę dziwnie mi powiedzieć mu że jego siostra zachowuje się dwuznacznie w stosunku do mnie i co on na to, a wypadałoby się spytać zanim zacznie się działać...

#randki #zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: bierz, bo zaraz inny weźmie, tylko miej na uwadze że rozpad waszego zwiazku może być koncem kumpelstwa, bo ona na 100% naopowiada o tobie najgorszych rzeczy jeśli mają dobry kontakt.
@mirko_anonim: Marek Kondrat wziął sobie za żonę córkę najlepszego kumpla Grzegorza Turnaua, Tosię.
Za młodych czasów tej samej Tosi (w zasadzie: Antoninie) zmieniał pieluchy gdy jego ziomek grał koncerty.
Tosia Kondrat z domu Turnau jest młodsza od Marka o 38 lat i zna go tak długo jak własnych rodziców.
Ponoć pierwszy raz zapowiedziała że zostanie żoną Marka jak miała 4,5 roku. Dopięła swego.

Można? Można.
thorgoth - @mirko_anonim: Marek Kondrat wziął sobie za żonę córkę najlepszego kumpla ...

źródło: 1000004586

Pobierz