Wpis z mikrobloga

Koljedzy chyba zaczynam przygodę z #perfumy w ramach chwilowych autystycznych zainteresowań. Mam jak na razie cool water intense, sunset on coś tam zary. Szukam czegoś mocniejszego. A, że nie jestem przy piniondzach to zwracam głowę w stronę półwyspu arabskiego. Czy poniższy faktycznie pachnie na początku jak kostka od kibla, czy komentują to jacyś zawodowcy w stylu audiofili? Co polecacie ciekawego jeśli macie jakieś większe doświadczenia.
#perfumy
konsul543 - Koljedzy chyba zaczynam przygodę z #perfumy w ramach chwilowych autystycz...

źródło: temp_file346015553466499228

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Bierz i nie słuchaj #!$%@? sissy perfumiarzy o rzrkomym cifie. Beda ci polecać inne zapachy w stylu aventusa ale prawdopodobnie nie znajdziesz nic o równie dobrym stosunku cena/zapach/parametr. Otwarcie to parę minut a w bazie armaf jest piękny i zbiera komplementy jak #!$%@? tak, że nisza za 10x większa cenę może pozazdrościć. A jak naprawdę delikatny nos masz to kup wersję pure parfum bo jest gladsza.
  • Odpowiedz
@konsul543 bierz CDNI, słuchanie wysublimowanych nosków #!$%@?ących o cifie to już klasyka, ale prawda jest taka że aventus nie miał i nigdy nie będzie miał lepszego klona. Stosunek jakości do ceny jest 10/10, także bierz i się nie zastanawiaj.
  • Odpowiedz
@konsul543 jak już wyżej wspomniane, stosunek ceny do jakości naprawdę wysoki, możesz za niego zebrać sporo komplementów, kwestia wytrwania samego początku, ale nie powinno raczej ci specjalnie przeszkadzać, jeśli jak dotąd nie miałeś styczności z drogimi perfumami, które są po prostu z lepszych składników. Sam od niego zaczynałem, a teraz mam już jakieś Xerjoffy etc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pietruchoowy Ciężko żebyś był obiektywny mając flachę aventusa ma avatarze xD. Może dla ciebie jest satysfakcjonujący ale nie wciskaj takich farmazonów, że parametr jest "spoko" w momencie gdy praktycznie cała konkurencja arabska czy nie arabska oferuje dużo lepsze parametry. Kiedy armaf hacivat czy inny afnan projektuje na odległość ramion to aventus od dobrych kilku godzin jest resztką bazy przy skórze
  • Odpowiedz
@ebeebe123123 jest spoko i potwierdzę to nie tylko ja. Jak dla kogoś tylko parametr się liczy to można i za darmo gównem się wysmarować i jakiś ( podobny do arabów ) zapach będzie xD
Hacivat?? Miałem kiedyś i po 30min nic nie czułem. Aventusem jak dobrze psiknę to i po 12h czuję
  • Odpowiedz
@ebeebe123123 nie no, akurat tutaj @Pietruchoowy ma rację co do parametru, ja mam Avika z 2022r bodajże i daje aromatem jak szalony przez naście h. Co nie zmienia faktu że absolutnie nie jest wart swojej ceny w dobie bardzo dobrych klonów, a OP musiałby być idiotą żeby przy niskim budżecie na siłę brać Avika zamiast Armafa który nie oszukujmy się- dla początkującego nosa jest nie do odróżnienia.
  • Odpowiedz
@anoysath Kurcze ja mam i nie jestem zadowolny. O ile sama kompozycja i jakość git tak parametry marne. Trwałość jakieś 6-7h. Przyzwoita projekcja przez godzinę do dwóch, później bliskoskornie się robi.
  • Odpowiedz