Wpis z mikrobloga

Sebastian 32 Sosnowiec/UK

Zgłoszenie 0a2efb52d7bcb385 z dnia 2024-03-05 14:54:41

Imię: Sebastian
Wiek: 32
Miejscowość: Sosnowiec/UK

Kim jestem?
Hej! Jestem Sebastian i pochodzę z Sosnowca, moi rodzice wiedzieli jak mnie ustawić w życiu już od samego początku, ale przynajmniej wbrew predyspozycją nie jestem dresem xD. Na codzień mieszkam w UK od 10 lat, ale planuje wrócić w tym roku, dlatego poszukuje mojej przyszłej żony i najlepszej przyjaciólki w Polsce. Dość często zdarza mi się przylatywać na jakiś urlop, bądź weekend także potencjalne spotkanie nie jest problemem. Mam specyficzne poczucie humoru i śmieję się prawie ze wszystkiego :P Jestem empatyczną i wrażliwą osobą. Wydaje mi się że jestem ambiwertykiem, test osobowości który robiłem z przyjaciółmi wskazał że mam osobowość ENFP. Kto w ogóle jest w stanie opisać Ciebie bardziej niż Twoi przyjaciele? Poprosiłem kilku z nich o parę słów o mnie, proszę je jednak traktować z przymróżeniem oka!

Gizmo: Spontaniczny ziomek, lubi sobie wyjść z domu, pojechać do chin i skoczyć tam na spadochronie z muru chińskiego. Średnio chodzi na dwa wesela w ciągu roku.
Patol: Lubi pokemony. Raczej nie jest frajerem.
Makler: Mówią na niego 21, ale nie dlatego że lubi grać w black jack'a.
Mrozu: Niezbyt przystojny ale z pasją. Najważniejsze że lubi wypić.
Karcia: Opiekuńczy i troskliwy, z poczuciem humoru, zgrabny i ugodowy, aczkolwiek lekko walnięty.
Akbar: Funny and fabulous. Got a big butt and proud of it.
Maciejka: Moja wieloletnia najlepsza morda, która wysyła mi po milion reelsów na instagramie dziennie i poleca co chwile jakieś anime do oglądania. Jest śmieciem.
Franecki: Zmusza mnie do oglądania z nim love island, ślubu od pierwszego wejrzenia, fame mma, hotelu paradise, i innych tego typu produkcji, get me out!
Shogo: セバスチャン!あなたは優しくてかっこいい!時に面白くてイケメンだ!
Carlos: The man of your dreams, tall and funny, the best one to grab a late lunch at midnight on holiday abroad!                        
Krychu: Nie napisze o Tobie nic, bo sobie nikogo nie znajdziesz.
Mój Ojciec nad morzem: Sebastian jaja sobie robisz, przebierz te spodenki!

Wygląd
185cm, około 96kg wagi, normalnej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego, włosy kiedyś ciemny blond, aktualnie brak albo bardzo krótkie, moi dziadkowie nie dali mi nawet 50% szansy na posiadanie bujnej czupryny na starość :p

Zainteresowania
Moje zainteresowania są naprawdę różne, generalnie lubię robić nowe rzeczy albo coś co sprawia drugiej osobie przyjemność, wtedy sam też jestem szczęśliwy. Na imprezach muzyka mi w tańcu nie przeszkadza, chociaż powinna ;). Lubię sporty ekstremalne, mam parę skoków na swoim koncie w ramach licencji skoczka spadochronowego, ale na tę chwię przestałem skakać. W cieplejszą pogodę ucze się jeździć na longboardzie, w zimię na snowboardzie. Jeżeli nie jeździsz na niczym, albo na nartach, to nie mam z tym jak najmniejszego problemu, najwyżej to ja będę tą bardziej cool osobą w naszym związku :P. Rollercoastery i zjeżdżalnie wodne. Basen. Siłownia od jakiegoś czasu. Gry planszowe i komputerowe, w szczególności jakies multiplayer albo mmo. Ulubiona seria single player to Assassin's Creed. Standardowo podróże. Lubię też oglądać seriale, anime, słuchać podcastów kryminalnych albo czasami audio-booków. Ulubione temat podcastów to chyba zbrodnie wyjaśnione po latach (z archiwum X), najbardziej nienawidzę kiedy pod koniec nie dowiaduję się kto zabił, bo sprawcy nie odnaleziono. Odnośnie muzyki to słucham prawie wszystkiego, najbardziej jakiś EDM z fajnym wokalem, phonk albo jakiś dobry rap. Z polskich zespołów najbardziej lubię Lordofon, chętnie wybrałbym się kiedyś na ich koncert! Mój repertuar na karakoe skłąda się głównie z Sylwii Grzeszczak - Małe rzeczy, Kamień z napisem love - Enej no i Zegarmistrz Światła Purpurowy - Tadeusz Woźniak.

Czego oczekuję?
Najbardziej chyba chciałbym żebyś lubiła się droczyć, żartować i miała dystans do siebie, bo uwielbiam taką formę okazywania sobie sympatii. Poczucie humoru i umiejętność smiania się z siebie! Bądź dobrą osobą, zwłaszcza dla mnie, dla mojej jak i swojej rodziny, i przyjaciół. Oczekiwałbym również szczerości, czułóści i żebyś lubiła się przytulać! Nie jest to wymagane, ale jako że moje dłonie są wrażliwe na ciepło, mam problemy z przeniesieniem sobie zupy z kuchni do pokoju, także pomoc w tej dziedzinie życia byłaby dużym plusem, ale świetnie sobie radzę sam używająć rękawic kuchennych xD Chciałbym aby moja przyszła żona była moją najlepszą przyjaciółką, bez której nie wyobrażałbym sobie życia. Nasze zainteresowania mogą być kompletnie różne, ważne żeby spędzanie wspólnie czasu sprawiało nam przyjemność i żebyśmy się kochali.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Jest weekend, jesteśmy w domku na wsi, Ty jeszcze śpisz a ja zdobyłem challenger'a w lolu! Jako że pierwszy wstałem to robię nam śniadanie i ruszamy na jakąś przygodę albo aktywność, żeby razem spędzić czas! Jakiś piknik, kajaki, rower, paintball, lekki spacerek, wędrówka po górach, lot w nieznane, zwiedzanie jakiegoś miasta, kurs tańca, siedzenie na ławce w parku, generalnie wspólne spędzenie czasu z uśmiechem na ustach! Może wprowadzisz mnie w tajniki jakiegoś Twojego hobby? Na obiad specjalnie dla nas Wojciech Modest Amaro otworzyłby swoją restaurację i podał tyle momentów ile byśmy chcieli! Po powrocie do domku, leniuchowanie w jacuzzi i oglądanie seriali, jako że jest to mój idealny dzień, to akurat jest moja kolej na wybranie seansu! Oglądalibyśmy pewnie Jak poznałem waszą matkę, który jest jednym z moich ulubionych seriali, Office, chętnie zobaczyłbym supernatural, bo zatrzymałem się na jakimś 5 sezonie i nie mogę z nim ruszyć, jakiś horror, komedie, albo postawił na klasykę kina i zrobił maraton Shreka albo Kapitana Bomby ;) Wieczorem jakiś grill albo prażonki, sami lub wśród przyjaciół. Na sam koniec dnia leżenie w łóżku, przytulanie się i opowiadanie sobie różnych historii o życiu albo o tym co ciekawego nam się w danym dniu najbardziej podobało. No i obowiązkowo partyjka w makao na dobry sen, z góry ostrzegam, jestem mistrzem w makao, a skoro jest to moje wyobrażenie idealnego dnia, wygrałbym wszystko jak leci a Ty przyjeła byś moją dominację genetyczną w kartach z uśmiechem na ustach i stwierdziła wcale nie przymuszonym tonem że jestem najlepszym graczem na świecie!

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Używki: Alkohol pije okazjonalnie, nie palący.
Dzieci: Tak z 1-2 albo od razu 4, żebym mógł wytrenować swoja wlasną drużynę w lolu xD
Ślub: Pewnie że tak, w końcu mirek szuka żony!

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonysosnowiec/uk #mirekszukamirabelki
  • 3
  • Odpowiedz