Wpis z mikrobloga

Przypomnienie: Unia Europejska to najlepszy sojusz polityczno-gospodarczy jaki widział ten świat. Dzięki niemu mamy najdłuższy okres bez wojny w Europie w historii. Mamy ogromny potencjał, który dopiero rozkwita, w dodatku jesteśmy jednym z najbardziej ekologicznych i zielonych kontynentów na świecie.

Jesteś dumny z bycia Europejczykiem - plusujesz.

#neuropa #bekazprawakow
EvilToy - Przypomnienie: Unia Europejska to najlepszy sojusz polityczno-gospodarczy j...

źródło: iStock-1133586992

Pobierz
  • 254
@EvilToy to jaast najsmutniesze ze budowanie zawsze jest zmudne, ciezkie a pozytywnych efektow dlugo nie widac. Natomiast zawsze po drodze jest mnóstwo osob, ktore buduja swoj kapital przez krytyke i negowanie bo zawsze nie jest i nie bedzie idealnie... Latwiej widziec dziure niz wziac się do mozolnej pracy aby powolutku ja zasypywac i wyrownywac drogę dla siebie i innych.
ś wyszedł w mieście wieczorem na miasto i powąchał ten smród smogu to byś zrozumiał. Kiedyś tak nie yebało, nie było tylu samochodów spalinowych. Co do imigrantów to jak inaczej wyobrażasz sobie uzupełnienie wolnych etatów, skoro Polacy wyjeżdżają do Niemiec i Holandii pracować? Ich też trzeba przestać przyjmować do tamtych krajów? Psioczy się na kolorowych imigrantów, ale oni faktycznie zajmują etaty w kołchozach gdzie pracować nie chce nikt. Przestępczość to problem, ale
@mysliciel-z-internetu Dlaczego nie on. Ja zgadzam się z nim w 99% jego felietonów. Jedynie daleko mi od jego poglądów na narkotyki - ja bym wszystkie trucizny zalegalizował i niech natura zabierze ćpunów, którzy przesadzają. Poza tym ma bardzo trafne spostrzeżenia na temat upadającej UE i europejskich gospodarek rządzonych przez ewidentnych szkodników.
@EvilToy: Kurde...
To bot manipulujący za UE...?
czy bot, który prowokuje do szkalowania UE...?

Czy ktoś mógłby chociaż zrobić jakiś harmonogram propagandy, żebyśmy wiedzieli w które dni na co mamy narzekać?!
(°°
Eillis - @EvilToy: Kurde...
To bot manipulujący za UE...?
czy bot, który prowokuje do...

źródło: 8iarje

Pobierz
@neutronius: ok:
-znajdź tam prace
-znajdź jakieś lokum np przez agencje pracy lub prywatnie
-idź do banku
-jak jesteś polakiem robakiem i ci nie chcą dać, to poinformuj ich o takim prawie
-konto jest założone, może nie mieć pewnych funkcji (coś jak konto dla 16 latków) ale konto bankowe to konto bankowe

Przykład jaki napisałem tyczy się Szwecji ale skoro podałeś tak konkretny przykład to zgaduje ze może tam działać coś