Wpis z mikrobloga

Posłanki lewicy ubrane na czarno z powodu żałoby po zamrożeniu przez Hołownię ustawy aborcyjnej na miesiąc.

Zwykle ludzie noszą żałobę po stracie dziecka nienarodzonego. Lewaczki mają odwrotnie. Zakładają czarne ciuchy kiedy nie mogą same temu nienarodzonemu dziecku zakończyć żywota.

#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow
WielkiNos - Posłanki lewicy ubrane na czarno z powodu żałoby po zamrożeniu przez Hoło...

źródło: temp_file2071928182846260135

Pobierz
  • 68
@LicentAbsolweum: właśnie to jest przykre. Kobiety które przeżyły gwałt czy mają chore dziecko biją się ze swoimi myślami i same nie wiedzą co zrobić a taki za przeproszeniem szlauf co się pościł na dyskotece z uśmiechem na ustach pójdzie się wyskrobać i jeszcze się tym chwali. Ale to mi będą zarzucać że jestem bez uczuć bo nie wspieram "piekła kobiet". Dobrze że moja żona jest jeszcze bardziej konserwatywna bo stracił bym
@rafal4432: Tez gadalem z lewaczka na temat aborcji mowiac jej ze facet tez powinien moc zadecydowac czy bedzie aborcja czy nie chocby nie placac alimenty jak sie nie zgodzi, na co ta powiedziala: ze facet idąc do łóżka bierze na siebie ryzyko że może dojść do ciąży i miał wybór przed spaniem z kimś xdddd dokladnie ten sam argument który odrzucają gdy dotyczy ich
a jeśli ja jako ojciec chciał bym to dziecko i wziął je pod opiekę to czemu nie mam do tego prawa? Bo kobieta która go nie chciała będzie musiała płacić alimenty? W waszym toku rozumowania nie ma sprawiedliwości jesteście za tym co jest dla was wygodne. Zarzucacie prawakom że są egoistyczni i chronią tylko silnych. Ja uważam odwrotnie, jesteście najbardziej egoistyczną grupa społeczną jaka istnieje bez moralności.


@rafal4432: Ależ oczywiście, że
Kobiety które przeżyły gwałt czy mają chore dziecko biją się ze swoimi myślami i same nie wiedzą co zrobić a taki za przeproszeniem szlauf co się pościł na dyskotece z uśmiechem na ustach pójdzie się wyskrobać i jeszcze się tym chwali


@rafal4432: I z powodu tej drugiej grupy narzucić coś prawnie pierwszej, idealne rozwiązanie problemu xD
Posłanki lewicy ubrane na czarno


@WielkiNos: mogą sobie jeszcze ustanowić hymn:
Natalia Przybysz - Przez sen

Natalia Przybysz tłumacząc aborcję tym że ma już dwójkę dzieci i małe mieszkanie:
"Nie chcę szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książkami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK"

Natalia Przybysz opowiedziała o własnej aborcji. Niestety, w sposób najgorszy z możliwych
Normalnyczylidlawi3luinny - >Posłanki lewicy ubrane na czarno

@WielkiNos: mogą sobie...
@Gumez: właśnie u was lewaków jest taka kultura, jak się z kimś nie zgadzasz to wyzywasz. I nie wnioskuję na podstawie jednej osoby (wystarczy spojrzec na waszych posłów) wiem że u was wszystkich logika to nieosiągalne zjawisko.
@WielkiNos: poziom zrozumienia przez prawactwo problemu aborcji nie przestaje mnie zadziwiać. Jakim idiota trzeba być, jakim zwyrolem, żeby popierać obecny całkowity zakaz aborcji.
Kobiety zmusza się do donoszenia ciężko uszkodzonych płodów, właściwie nieraz martwych płodów. Wyobrażasz sobie w ogóle coś takiego 1z2? Jakie to musi być cierpienie, obciążenie psychiczne? Juz nie mówiąc o tym, że ryzykuje się własnym życiem