Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: Wiem, dla mnie to jest oczywiste, że jak ktoś jest przystojny i zadbany, to będzie miał powodzenie w każdym wieku, a jeśli ktoś jest takim zwykłym gościem, to w wielu przypadkach niestety atrakcyjność z wiekiem spada (i u kobiet jest tak samo). No ale niektóre wykopki są przekonane, że trzydziestka to jest jakaś magiczna granica, kiedy faceci stają się chadami, a kobiety pomarszczonymi staruszkami xD
  • Odpowiedz
@wilku88 apki to dość specyficzne środowisko, gdzie dziewczyny mają bardzo duży wybór, więc pewnie większość ustawia sobie przedział wiekowy.
Mnie na badoo udawało się złapać parę z młodszymi czasami, także da się.
Dodam, że nie jestem chadem.
  • Odpowiedz
@wilku88: młodsze dupy nie będą szukały nikogo po 30 stce, to już nie te czasy co 20 lat temu. Do wyboru jak wyżej było pisane, młode chady więc w jakim celu mają brać chłopa 30+?
  • Odpowiedz
Czy wy też macie problem zdobyć pary z dziewczynami młodszymi od siebie?


@wilku88: Mam problem zdobyć jakiekolwiek pary. No ale z tych co miałem (zwykle powiedzmy koło 30) to połowa była tak od 18-25 mimo, że ja miałem wtedy 36. Zakładam, że przystojny Mirek co nie wygląda jak starszy sprośny wujek z wesela będzie miał więcej.
  • Odpowiedz
@wilku88: paruje nawet z 18-latkami, ale są bardzo niecierpliwe i jak nie napiszesz w ciągu 1-2 dni to czyszczą pary. Na takim np. badoo, domyślnie jest ustawione do 35 lat, jeśli wpadła ci jakaś młoda kobieta, a sam masz wiecej jak 35 lat tzn. że musiała wejść w opcje i ten pułap sama podwyższyć (czyli to znaczy, że sama szuka kogoś starszego), więc nie ma się co spinać. Niektorzy faceci w
  • Odpowiedz
Nie rozumiem zdziwienia, żadna stabilna psychicznie dziewczyna w okolicach 20rż nie chce starego dziada 30+.
Wszystkie stabilnie psychicznie laski domyślnie szukają chłopa z przedziału 3 lata w górę i w dół.
A dlaczego starsze rozglądają się za młodszymi, to proste, nie chcą chłopa z bagażem. One doskonale wiedzą, do czego ich koleżanki są zdolne, jak mogły swojego byłego przeczołgać po ziemi, i teraz ląduje taki wrak człowieka z powrotem jako kawaler do
  • Odpowiedz