Wpis z mikrobloga

  • 1
@beatboxer_z_tworek: Narazie nie planuje wychodzić, jest spory portfel zamówień na kilka lat, będą nowe kontrakty, czekamy na rozstrzygnięcie rail baltici, no i zobaczymy jak będzie z dywidendą w tym roku
  • Odpowiedz
fejk, na bananie nie da się zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maniek74: Każda hossa ma swoich "papierowych milionerów", termin nie wziął się z powietrza. Jeszcze trzeba to kiedyś zamienić w gotówkę bez szwanku i nie dokupic na którymś dipie, który po czasie oceniamy, że jednak nie był okazyjny, tylko zabrał nam siano i to na powiększonej pozycji.
Oczywiscie OPowi życzę jak najlepiej.
  • Odpowiedz
@DJ007 ten termin się chyba wziął z wykopu, ludzie którzy to przytaczają, zazwyczaj argumentują to czymś w stylu „porównaj sobie WIG20 do SP500”
  • Odpowiedz
@DJ007: Ja postąpiłem jak rasowy dawca kapitału i na przełomie 2018/2019 wpakowałem wszystkie pieniądze które miałem w jedną spółkę (kilkadziesiąt k). Sęk tym, że tą spółką był TORPOL xD Od tego momentu zwróciły mi się wszystkie pieniądze z samej dywidendy a na dodatek jestem prawie 300k na plusie xD Nie wiem czy nie siądzie mi psycha jak będę to sprzedawał, ale stracić już nie stracę.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy nie siądzie mi psycha jak będę to sprzedawał, ale stracić już nie stracę


@markie-mark: Nie wiesz tego co będzie, to na pewno, bo nikt nie wie. Za to na pewno też jesteś w wąskiej grupie, która kupiła, trafiła i utrzymała dobry walor. Ci, którzy trafiają i trzymają zły, rzadko się chwalą na internetach.
  • Odpowiedz