Wpis z mikrobloga

Przecież to zwyczajnie idiotyczne


@Anthermil: to twoje przykłady są idiotyczne.

Zauważ, że feministki protestują wszędzie tam, gdzie jest bezpiecznie. Bo one chcą walczyć o swoje prawa. Ale jakich praw nie mają w Polsce? I dlaczego nie przejmują się innymi kobietami? Myślałem że one walczą o jedną sprawę, żeby im było lepiej, ale widzę, że jest to protestowanie wybiórcze.
@G06DbT: Moje przykłady nie są idiotyczne, po prostu nie umiesz abstrakcyjnie myśleć, a to już nie moja wina xD Widać nie lubisz feministek, więc używasz prymitywnego i idiotycznego argumentu. Jeszcze jest jeden super ekstra argument, który wprost "uwielbiam" - jak nie protestowałeś przeciwko x, to nie możesz protestować przeciwko y.

Bo one chcą walczyć o swoje prawa. Ale jakich praw nie mają w Polsce? I dlaczego nie przejmują się innymi kobietami?
@G06DbT: Jeśli chłop z przyczyn naturalnych co miesiąc odczuwa ból uniemożliwiający normalną pracę, to czemu nie? Można pomyśleć nad urlopem ....(tu wpisz nazwę dolegliwości) dla takich osób.
@Grizzzly: haha ale ta szmaciara pisze, że z kilkoma i za każdym razem to samo, ile ksieciow persji musiała przerobic by w koncu dojsc do takuch wniosków? Co za parcie. Teraz jeszcze zarazi jakiegoś anona polskiego. Tfu