Wpis z mikrobloga

#motocykle

Póki co plany, bo jeszcze się za prawko nie wziąłem, acz pytanie - co byście polecili na pierwszy motór (poza 50 i 125)?

Chcę mieć coś do turlania się po wioskach na chillu, ale żeby też nie było problemu coś wyprzedzić lub przejechać się 200 km.

Lubię klasyczne nakedy. Taka CB 500 np mi się podoba.
Polecacie coś podobnego?
WolvvloW - #motocykle 

Póki co plany, bo jeszcze się za prawko nie wziąłem, acz pyta...

źródło: temp_file3820377809440583055

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Chcę mieć coś do turlania się po wioskach na chillu, ale żeby też nie było problemu coś wyprzedzić lub przejechać się 200 km.


@WolvvloW: Wszystko od 125 w górę.

Lubię klasyczne nakedy. Taka CB 500 np mi się podoba.

Polecacie coś podobnego?


@WolvvloW: Kawasaki ER5 zamiast CB500, która moim zdaniem jest po prostu przepłacona. Suzuki GS500 już jest raczej zajechana, a zadbana kosztuje więcej, jak CB500. Jest jeszcze bardzo prosta
  • Odpowiedz
@WolvvloW: wszystko tylko nie sv650 bo ma bardzo silne hamowanie silnikiem przez to, ze to silnik V2! i jak za szybko puscisz gaz to ci sie kolo tylne zablokuje, co doprowadzi do poslizgu i mozesz sie #!$%@?. jesli nie czytales motocyklisty doskonalego to nie bedziesz umial zastosowac techniki przeciwskretu, wystapi fiksacja wzroku i sie #!$%@? (°°
  • Odpowiedz
@WolvvloW kawasaki GPZ, poczujesz sie jak Tom Cruise w Top Gun hehe

A wybor to jest duzy, wez to co sie podoba. Ja osobiscie nie lubie starych nakedow, wiekszosc wyglada jak sraka, jakby im plastiki odpadly
  • Odpowiedz
@WolvvloW: możesz też obczaić cbf 600, w tej cenie powinieneś coś znaleźć, trochę większe ale to nie jest jakiś potwór żeby go nie ogarnąć, do tego złapiesz coś w pewnie lepszym stanie bo ludzie nimi jeżdżą turystycznie

i od razu obczaj grupki modeli, znajdziesz dużo sztuk które ludzie sprzedają a nigdzie nie wystawiają, do cbf 600 jest spora na fb
  • Odpowiedz
@WolvvloW: widzę że ceny cb i GS od 20 lat bez zmian. Na pierwsze moto kup coś na wtrysku, gazniki to już prehistoria a jak nie masz dobrego mechanika to będziesz się tylko męczyć.
  • Odpowiedz