Wpis z mikrobloga

@Salam-Abdul-Al-Stulejari muszą się chwytać wszystkiego, bo inaczej w następnych wyborach to rudy tak ich #!$%@?, że będą mogli conajwyzej przyjść i popatrzeć jak się robi politykę, a to, że jest to zwykle #!$%@? dla ułomnych husarzy, którzy myślą w sumie tak jak ruskie, że w XXI wieku realpolitik to bycie one man army, które wcale cię nie kopnie przy pierwszej lepszej okazji w dupę to już inna sprawa
  • Odpowiedz
@NotYetDefined: Ja Tobie wytłumaczę, bo widzę że słabo z logiką, wiedzą nowoczesna i obecnymi wydarzeniami na świecie. WB leży na swojej wyspie. Nie graniczy morzem z państwami imperialnymi. Polska leży przy Rosji która w grudniu 2021 pisemnie zażądała wycofania żołnierzy NATO za Odrę.
  • Odpowiedz
@Rogovic Naprawdę wyspa nie graniczy z państwami? Chyba serio pomyślałeś, że jestem od ciebie głupszy. W #!$%@? mam co sobie Rosja żąda. Sojusz NATO jest dużo silniejszy I skutecznie odstrasza Rosję. Myślisz, że Putin zaatakowałby Ukrów gdyby byli w sojuszu?
  • Odpowiedz
@NotYetDefined: Oczywiście że jesteś głupszy. Nie da się porównać WB do Polski. Wyspa, z własną broń atomową, sojusz dwustronny z USA, odległość od Rosji 3k km, silna marynarka i lotnictwo.

Mówisz NATO. Konfederacja jest przeciwko NATO. Chociaż sam Braun tak mówi
  • Odpowiedz
@Rogovic Głupszy to jest twój ojciec, bo cię spłodził, pyszałku.

Myślisz, że zgadzam się z każdym poglądem Grzegorza Brauna? Polexit nie jest równoznaczny ze współpracą z Kremlem. A jeśli nie rozumiesz dlaczego wyjście z Unii zarządzanej w ten sposób jest dla ciebie niezrozumiałe, to nie mamy o czym dyskutować.
  • Odpowiedz
@NotYetDefined:

Polexit nie jest równoznaczny ze współpracą z Kremlem.

Scenariusz polexitu oczywiście nie realny ale hipotetycznie gdyby Polska zdecydowała się na polexit to Moskwa najpierw zesrała by się ze szczęścia i piła dwa dni nie dowierzając, że ci durnie dali jej taki prezent za darmo. No a potem oczywiście zaangażowali by wszelkie dostępne im siły by iść za ciosem i przeciągnąć Polskę na wschodnią strefę wpływów. Teraz dużo inwestują by destabilizować
  • Odpowiedz
@NotYetDefined: No a tak szczerze, czemu wyjść z Unii? Osłabienie pozycji gospodarczej względem innych krajów + #!$%@? ludzi poprzez powrót do #!$%@? się z paszportami, ciężej zdobyć pracę za granicą itd, gdzie plusy?
  • Odpowiedz