Wpis z mikrobloga

@kopek: kup zwykły robot kuchenny za 500 zł, prawie to samo, tylko nie masz książki przepisów wgranych, no i nie gotuje, ale zakładam, że masz kuchenkę xd
  • Odpowiedz
@kopek: Dostałem od siostry w prezencie, używałem 2 czy 3 razy. W tym chyba 2 razy na pierogi, ciasto na pierogi robi zajebiste, ale gdybym miał sam kupić, to bym tego nie zrobił
  • Odpowiedz
@kopek Jeżeli chcesz/musisz gotować a nie umiesz to bardzo dobra rzecz. Drugi argument za to kiedy masz mało miejsca w kuchni bo zastępuje kilka innych urządzeń. I nie, nie tylko robota kuchennego. Natomiast jeżeli umiesz gotować i masz już sprzęt potrzebny do gotowania (dobrego robota kuchennego, zestaw do gotowana na parze itp) to raczej tego nie potrzebujesz.
  • Odpowiedz
@kopek Z takim sprzętem to jak z siusiakiem. Najpierw jesteś podniecony i bawisz się nim codziennie. Potem coraz rzadziej, a na koniec dotykasz go raz na miesiąc.
Wiem bo mam Thermomixa
  • Odpowiedz
@polskabialoczerwoni: dokładnie 199EUR. wiem bo kupiłem dzięki wykopowi :D właśnie za dwa tygodnie kuzynka różowej z Niemiec nam go przywiezie więc zobaczymy co tam będzie potrafił :D ogólnie wzięliśmy go głównie ze względu na gotowanie zup (wszystko ugotuję oprócz zupy:P) i jakieś nowe/fajne przepisy normalnych dań ;)
  • Odpowiedz