Wpis z mikrobloga

@kuncfot Kolego, ale po co ten jad może Ty mi powiesz. Oplem bym się nie zastanawiał bo miałbym dwie żarówki H7, dwie W5W i dwie pewnie T5W. Niestety w przypadku tego modelu, żarówka zapasowa nie jest tematem ogólnodostępnym wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ithilcrackk poczytaj sobie o konwencji wiedeńskiej. Pepiki mogą Ci pocałować w odbyt, a co gdybyś miał Xenon lub lampy full LED? Wozilbys cały reflektor w bagażniku, w strachu przed kontrolą czeskiego policjanta? Spokojnie
  • Odpowiedz
@ithilcrackk: jeździłem w poprzednie wakacje trochę po Czechach. Musisz mieć zdaje się kamizelkę i żarówki, mnie nikt nie trzepał, nie wiem jak to w praktyce wygląda. W każdym razie mam full ledy, to mam to jakoś wymienić na drodze? Nawet nie podejmowałem tematu ... :D no i uważaj na płatne drogi. Jest masa fotoradarów, tyle wiem.
  • Odpowiedz
@ithilcrackk ogólnie, zasady z żarówkami dotyczą teoretycznie tylko czeskich kierowców, lecz oczywiście czeski policjant Czecha nie sprawdzi, tylko próbuje wykiwać Polaka - który ich oczywiście posiadać nie musi xD
  • Odpowiedz