Wpis z mikrobloga

@Jamniki2: to teraz mi wyjaśnij jaką logiką się kierujesz przewidując, że to pójdzie do góry? Właśnie była premiera ich najnowszego produktu (spadek ceny akcji... niewypał???) rynek EV prawdopodobnie się nasycił, Tesle z dnia na dzień się coraz bardziej "starzeją wizualnie", konkurencja rośnie, teraz będzie Kia EV9 w cenie Y. Rozumiem, że wierzysz w obietnice cudów Melona FSD (uświadomię cię żeby podnieść jakość modelu po pewnej granicy potrzeba olbrzymich ilości danych i
@FX_Zus nigdy nie kierowałem się logiką na giełdzie, gdybym kierował się logiką to bym zbankrutował siedem razy. Jeśli stracę to trudno, przegram, ale na tesli jeszcze nigdy nie straciłem, może musi być ten pierwszy raz :)
konkurencja rośnie, teraz będzie Kia EV9 w cenie Y


@FX_Zus: W samochodach elektrycznych nie wiem kto w ogole moglby rozwazac samochod innej marki niz Tesla. Chyba jedynie ktos kto nigdy nie jezdzil dluzej Tesla.

Samochody Tesli pod wzgledem wygody uzytkowania przeganiaja cala konkurencje o kilka dlugosci. Poczawszy od mniejszych rzeczy jak telefon-klucz (super wygodne), poprzez genialny system operacyjny z ogromem konfiguracji, najlepsza mobilna apke jaka ma jakikolwiek brand samochodowy, do floty
konkurencja rośnie, teraz będzie Kia EV9 w cenie Y


@FX_Zus: ale kiedy będzie? gdzie?
Bo aktualnie Kia EV9 zaczyna się od 323 900 zł, Tesla Y 194 990 zł