Wpis z mikrobloga

Mirki, nigdy o nic nie prosiłem, aż do teraz. Jak wiecie umarł Toriyama. Jak to bywało w DragonBall ogromna strata wzbudza w wojowniku wielkie emocje i budzi niespotykaną moc. Tak zdarzyło się właśnie mi, wewnętrzne emocje wybuchły i dostałem niespotykany przypływ odwagi. Niestety sama odwaga nie starczy i potrzebuje też siły.

DLATEGO! Dzisiaj o 18 planuje #!$%@?ć #!$%@? staremu, który codziennie chleje od rana do wieczora i znęca się nade mną i nad matką.

Prośba jest następująca. Proszę o podniesienie co najmniej jednej ręki o godzinie 18, żebym mógł zebrać tyle siły, żeby móc staremu wypłacić zasłużonego ogłuszacza. Może się opamięta i pokonany przejdzie na jasną stronę mocy.
Jest to też trochę apel do wszystkich fanów Drago Balla. Zjednoczmy się w tej jednej chwili ku chwale Toriyamy i przy okazji pokonajmy mojego starego!

Zdjęcia z procesu podniesienia rąk mile widziane! MIRKO SIŁO ZJEDNOCZMY SIĘ!

#dragonball #wykopefekt #mirkokoksy #pomagajzwykopem
BornToDie69 - Mirki, nigdy o nic nie prosiłem, aż do teraz. Jak wiecie umarł Toriyama...

źródło: genkidama

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Tak dla motywacji, kiedyś #!$%@?łem staremu jak zjadł mojego gotowanego kurczaka bez pytania. I tak bym go pewnie wyrzucił bo już leżał 3 dni, ale musiałem zaznaczyć kto rządzi w tym gospodarstwie domowym. W nagrodę otrzymałem nawet taki pas, walczyliśmy w majtkach lgbt, połyskująca skórka.
Lewusx - @BornToDie69: Tak dla motywacji, kiedyś #!$%@?łem staremu jak zjadł mojego g...

źródło: IMG_4903

Pobierz
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Chciał sabotować przyrosty mojej masy mięśniowej, okazał się być intruzem, nie pozwolę sobie na to, żeby masa spadła.

Uniosłem dla Ciebie dwie ręce, wierzę w Ciebie, poradzisz sobie.
  • Odpowiedz