Wpis z mikrobloga

Może sprzątanie pomogłoby mi w wychodzniu z #depresja, ale przez swoje ##!$%@? nie wiem, jak sprzątać, co na jakie miejsce odłożyć.
Wszystko muszę zrobić idealnie, bo inaczej nie będę zadowolony. Nie wiem co da się wyczyścić, czego nie.

Muszę poprosić rodziców, żeby mi pomogli przygotować się do sprzątania jakiegoś, to jak mnie nie będzie bolało, to może coś zrobię.
#przegryw
  • 5
Wszystko muszę zrobić idealnie, bo inaczej nie będę zadowolony.

nie musisz. to nie będziesz zadowolony. co z tego? to rodzice mają być zadowoleni bo w czymś pomogłeś w końcu. świat nie obraca się wokół tego jak Ty się czujesz >.>

Nie wiem co da się wyczyścić, czego nie.

to będziesz próbował czyścić wszystko i się dowiesz co się da. też w internecie będziesz szukał jak konkretne plamę doczyścić najlepiej

Muszę poprosić rodziców,
@10129: "nie musisz. to nie będziesz zadowolony. co z tego? to rodzice mają być zadowoleni bo w czymś pomogłeś w końcu. świat nie obraca się wokół tego jak Ty się czujesz >.>"

Brawo, wreszcie ktoś to napisał.

Ale znając życie to jednak oni będą sprzątali "bo on nie potrafi i muszą mu pokazac" a on będzie sobie scrollował wykop w tym czasie i taka to będzie pomoc.

Przecież jak on nie
cholera wie, może jakiś progres będzie powolny.

mi on się nieco kojarzył z kimś kto się 'leczy' głównie aby nie było, że nic nie robi, ale tak aby się nie zmęczyć zbytnio - czyli zjeść tabletkę od psychiatry i tyle.

no tak się nie wyleczy z zakorzenionych zaburzeń lękowych, to nie zapalenie płuc, że zjesz tabletkę i przejdzie. To w zasadzie zmniejsza natężenie emocji, ale aby dało jakieś efekty to trzeba się