Wpis z mikrobloga

@mexicofan: myślałem że po Suchodolskim to mnie już nic nie zaskoczy, myliłem się, dla mnie to nowe wcielenie Majora.
Nawet będąc w szkole no nie można być takim debilem, no chyba że rzeczywiście ma stwierdzoną jakąś niepełnosprawność to ok, niech o tym powiedzą i będę współczuł zamiast się śmiać.
Tragedia. Najgorsze że on nie jest świadomy jaką sobie robi sam krzywdę przez te występy internetowe.
@dizel81 nie jestem psychologiem, ale jego zachowanie i sposób wypowiadania się przypomina mi osobę, która nie miała w dzieciństwie i wieku młodzieńczym styczności z rówieśnikami. Tu też nie jestem pewny, ale stawiałbym także na przebywanie ze starszymi ludźmi. Pieprzenie o sutkach wsród kolegów byłoby wyśmiane, a widocznie tego nie doświadczył. Druga sprawa to jakaś forma niepełnosprawności umysłowej.
@mexicofan: może być też tak że miał jakieś indywidualne nauczanie w domu, bo to co Muminy mówią to ciągle inna wersja.
Nie jestem też specjalistą ale no dziwne zachowanie.
Zresztą Mumin to samo ma coś bo nie wymawia całych słów często typu cukernia, pekarnia i jeszcze kilka, nie wiem, ale wątpię żeby robił to celowo dla beki.