Wpis z mikrobloga

mam takiego znajomego #szury i lubie przegladac jego relacje na fb, bo dodaje tam czasami mega bekowy kątęt. wlasnie wrzucil relacje ze to byla policyjna prowokacja, bo typ założył buty policyjne na #strajk hahah

tutaj mam pytanie do ludzi którzy pracuja w #sluzby #policja jak robicie rozpoznanie operacyjne to robicie w pelnym umudurowaniu, a na miejsce przyjezdzacie radiowozem? ewentualnie czy zdazylo sie wam nie przebrac butów, albo pojsc w czapce policyjnej na jakas akcje? bo nie wyobrazam sobie takiej sytuacji:
*odprawa*
- "..."
- jakies pytania, wnioski prosby?
- tak ja mam - zgłasza sie starszy pespirant X X- zapomnialem dzis butów na zmiane.
- #!$%@? idz tak - odpowiedzial komendant
XD
#protest #rolnictwo #protestrolnikow
  • 4
  • Odpowiedz
@TeKNoRbErT: Już to tłumaczyłem, ale wyjaśnię raz jeszcze. Tam, gdzie stoi kilka osób, ludzie w czarnych butach mają buty z siateczką. Na tym samym zdjęciu po lewej stronie koleś ma skórzane brązowe buty - widać, bo się świecą. Na zdjęciu z kostką brukową typowi buty się ewidentnie świecą, są czarne. W dodatku ma szare spodnie i czarną kurtkę w takie fałdki. Kurtka jest czarna, bo z prawej strony widać do porównania
  • Odpowiedz
@TeKNoRbErT wgl te buty które podaje jako taktyczne będące na wyposażaniu służb to buty które faktycznie noszą niektórzy policjanci bo są wygodne, ale kupują je sobie sami - resort nie kupuje Policji butów Iowa tylko jakiś syf w którym nie da się chodzić :)
  • Odpowiedz