Wpis z mikrobloga

  • 2
@andrzej-abecedowski: mojej też każdy niebieski się podoba, więc to chyba nie ma znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty, a może te konkursy są ustawione. Prezentują jury auta w odpowiednich kolorach i z góry wiedzą które wygra? xD
  • Odpowiedz
@andrzej-abecedowski: @PiotrFr no to anegdotka do koloru. Pewnego wiosennego dnia zaparkowałem pod dużym zakładem stomatologicznym, żona poszła z dziećmi na fotel, a ja zostałem sobie w samochodzie z otwartą szybą i coś klikam w telefonie.
Kątem oka widzę, że wychodzi z zakładu pani z gatunku bogatus-glonojadus, podbija mi pod drzwi auta i wystraszona podskakuje. "O Boże, pomyliłam samochody i się wystraszyłam że ktoś w moim siedzi".
No faktycznie, kolor jej auta
majk_emigrant - @andrzej-abecedowski: @PiotrFr no to anegdotka do koloru. Pewnego wio...

źródło: Mercedes%20GLC%20300e%20013_eesbjd

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 30
@majk_emigrant:

Tyle tylko, że ja siedziałem w daci duster II, a ona przyjechała świeżym mercedesem GLC.


Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiotrFr: nic dziwnego, wygrał suvilis, bo duże i wysokie więc niby więcej widzi i czuje się w tym bezpiecznie, kij z tym, że łatwiej o dachowanie. No i oczywiście elektryk, bo tak teraz promują, że postępowo i ekologicznoe
  • Odpowiedz
@majk_emigrant ja kiedyś pojechałem z ciotką po jakieś ciulstwo do castoramy, poszedłem, kupiłem, wracam i wbijam w auto, nos w telefon i tak siedzę czekając aż pojedziemy, mija minuta to obracam głowę czemu nie jedziemy a tu jakaś randomowa laska w szoku i ja też xD

Laska miała dokładnie ten sam model i w tym samym kolorze co ciotka i stały w odstępie 10 metrów xD
  • Odpowiedz
@Myslovitz: to tam #!$%@?, moja siostra wsiadła kiedyś do mojego Lanosa (ona kierowała) i dopiero po radiu się jorgnela że to nie ten. Kluczyk pasował do zamka. Kiedyś słyszałem legendę miejska ( nigdzie nie potwierdzoną) że Polonez w którymś roczniku miał bazę 20 kluczy i tu dowód anegdotyczny, mój stary i jego kumpel z roboty mogli sobie wzajemnie otwierać poldki xD
  • Odpowiedz