Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że ostatnio ludzie mają za dużo czasu wolnego i szwędają się po jakiś festiwalach, albo innych targach
Pamiętam kilka dobrych lat temu jak sobie człowiek jechał na jakieś targi roślin, albo inne targi kuchni azjatyckiej to był spokój, cisza, kolejki na max 5 minut.
A teraz? Bydło przyjeżdża i jak się nie ma znajomości to trzeba czekać w kolejce. Do atrakcji na miejscu to samo.

Przydałby się jakiś kryzys, żeby ludzie zaczęli #!$%@?ć do roboty, a nie na targi rzeczy, których nawet ich nie interesują, jeździć

#patologiazewsi
niochland - Zauważyłem, że ostatnio ludzie mają za dużo czasu wolnego i szwędają się ...

źródło: 62ac4fb738f56_o_full

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@niochland: sam to robisz hehe. A po drugie to niestety raczej widzę tu cykl życia od weekendu do weekendu, gdzie wszyscy chcą coś zrobić w weekend i dochodzisz do wniosku, że nie warto było.
  • Odpowiedz
  • 0
@fizzly: ja jeżdżę regularnie na to co mnie interesuje i mam przywilej targowej starocioty, a nie jakieś bydło, które zainteresowało się tematem od przedwczoraj i pojedzie na targi kuchni azjatyckiej, bo ten, no, hehe moze sushi za darmo bydzie hehe
  • Odpowiedz