Wpis z mikrobloga

Ja przepraszam, ale dlaczego do #!$%@? nędzy - mało kto zna "Horde: The Citadel"?
Przecież to był klimatyczny RTS, w którym aby przejść do następnego poziomu, trzeba było wziąć króla na skraj mapy.

PS Postanowiłem "wypożyczyć" ten tytuł i okazuje się, że bez problemu działa na Windows11, a swego czasu, to nawet była strona poświęcona tej grze :I

#pcmasterrace #retrogaming #retro #ciekawostka #nostalgia #gry
hacerking - Ja przepraszam, ale dlaczego do #!$%@? nędzy - mało kto zna "Horde: The C...

źródło: sddefault

Pobierz
  • 10
@hacerking: Czasami tak jest, że ktoś kiedyś w coś grał i myślał, że to jest fajne. Ja na przykład grałem sobie w Iron Storm. Akurat wyszukało mi, że na gogu jest za UWAGA! 1.99. Dla mnie to też nostalgia i pewnie mało kto w nią grał czy o niej słyszał.
@pekas grałem kiedyś jak wyszła, i niedawno kupiłem na gogu za grosze. Poziom trudności jest niemały, szczególnie im dalej w las. Niektóre gry kiedyś wydawały mi się mega trudne a teraz przechodzę je z palcem w dupie. No Iron Storm jak był trudny tak jest nadal.
Ja ostatnio kupiłem za 50 dych kolekcję c&C na steam. Chodziło mi o dwa tytuły głównie. Tiberium sun i generals. Co do takich staroci jak tu na obrazku to miło wspominam beasts and bumpkins (uwielbiałem) i knights and merchands. Zresztą w złotych latach RTSów było wiele fajnych tytułów, które mało kto dziś zna (kknd było super)
@hacerking:
Kwestia czy ktoś trafił w tamtych latach na tą gierkę w gazecie. Ja miałem to na cd i z kumplem wciągnęliśmy się w tą gierkę, przez dobry rok nie graliśmy w nic innego ;). Mam ja do dziś na pc, działa na w11, nie trzeba instalowac. Ale tej żółtej mapy że smokami jakoś nie potrafię nadal przejść. Klimat miały tylko zielone.