Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu życie takie jest jestem singielka mimo że :
Dobrze gotuje, piekę
Mam odpowiedzialna i pomocną dla innych pracę
Jestem miłą wspierająca
Empatyczna
Nie zdradzam
Dbam o uczucia innych
Nie atencjinuje się do innych facetów jak z kimś jestem
Lubię zwierzęta i dzieci
Mam wiele zainteresowań
Dużo czytam
Rodzina jest dla mnie ważna i komfort psychiczny partnera
A mimo to zawsze trafiam na jakichś spaczonych facetów , którzy się okazuje że są zupełnie inni niż siebie przestawiają
Już poprostu mam dość tego falszu ludzi
  • 32
  • Odpowiedz
@Linnior88:
sama wybierasz ludzi, na których trafiasz, poza tym ludzi poznaje się po czynach, a nie po słowach (czyli jak ktoś mówi o sobie A, a robi B, to się po prostu nie ufa takiej osobie).
  • Odpowiedz
@Linnior88: Może problem tkwi w wykopie xd zrezygnuj z niego i nagle Twoje życie zamieni się w niekończące się pasmo sukcesów.

EDIT: ogólnie to dziwię się, że liczysz tu na jakieś konkrety xd "chuopy", "mireczki", "chady"... ewentualnie, że dużo ważysz lub zdradzasz xdd masakra
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoonekro tak wiem że większość użytkowników tu ma mózg jak fistaszek i zaraz cię zjada jakimiś inwektywami a później ci sami płaczą że prawdziwych kobiet już nie ma , taki paradoks
  • Odpowiedz
@Linnior88: Mają problem z garem i stąd te paradoksy.

Może dla większości typów, z którymi się spotykasz jesteś zbyt ogarnięta. Czują się gorsi, więc przedstawiają się tak, by w Twoich oczach być na podobnym poziomie co Ty. Przy następnej okazji mów o sobie połowę mniej i o połowę zmniejsz to, co to robisz
  • Odpowiedz
@Linnior88: Mam podobnie cechy, nie szukałem nigdy nikogo na siłę ale jak już znalazłem to trafiała się atrakcyjna i inteligentna kobieta która z czasem okazywała się psychopatką. Może problem tkwi w tym że szukamy wielu wspólnych cech u potencjalnego partnera, do tego patrzymy na atrakcyjność a nie zwracamy uwagi na inne cechy. Może właśnie trzeba obniżyć wymagania i kierować się kryterium: mierny ale wierny
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoonekro: czyli mówisz że dla faceta można byc nawet zbyt dobra i ogarnięta ?
W sumie mi dużo wytłumaczyłes bo zauważyłam że jest dużo facetów , którzy bezwartościowe laski traktują dobrze a te na wysokim poziomie bardzo źle i starają się im przegryźć , zmniejszyc ich wartość dogryzaniem
  • Odpowiedz