Wpis z mikrobloga

Największym przegranym dzisiejszej gali jest cuckoldinho, ćwiczy MMA z profesjonalistami od wielu lat a dostał wpierd*l od ćpuna i alkoholika który jedyne z czego zasłynął to to, że umie tańczyć niczym pofetowany seba a jeszcze dwa lata temu kładł wykończeniowki w chatach na zlecenie ale się wybił na tiktoki. Zresztą ten Lizak to #!$%@? warty już z najmanam pokazał, żeby przez 3 rondy nie potrafić uwalić największego przegrywa we frikach tylko wskakiwac mu na plecy na pozycję żółwia pewnie trener Mirek tak na niego skacze i mu się udzieliło #famemma
quaz2020 - Największym przegranym dzisiejszej gali jest cuckoldinho, ćwiczy MMA z pro...

źródło: temp_file2722538256621397905

Pobierz
  • 28
jak można jeść tak rzadka jajecznicę? Xd


@gostyniak: to krewetki w sosie maslanym i sie je sos chlebem. niemniej krewetek tyle co kot naplakal, a sosu od #!$%@?. jeszcze najtansze talerze z ikei, przez ktore swiat widac. ale tak sie zyje na wynajmie u rentiera i udaje bogactwo.
@gostyniak kiedyś napisałbym Ci to samo co Ty mi w wiadomości prywatnej. Teraz napisze Ci tylko tyle ze nie zrobila na mnie wrazenia ublizenie i ucieczka za blokade. Wybaczam Ci :) myślę że źle odebrałeś to co napisałem nazywaiw kogoś kogo się nie widzi na oczy śmieciem i leszczem #!$%@? to nie jest szczyt odwagi. W internecie ( ͡º ͜ʖ͡º) raczej pokazuje ze masz jakis problem. Nie