Wpis z mikrobloga

Brajan 38 Trójmiasto

Zgłoszenie 56770607829923ca z dnia 2024-03-09 14:59:12

Imię: Brajan
Wiek: 38
Miejscowość: Trójmiasto

Kim jestem?
Często zadaje sobie to pytanie, pytałem też o to mojego psa (RIP), ale był za bardzo zajęty graniem w szachy z Korwinem-Mikke, żeby mi odpowiedzieć :D. Tak bardziej na poważnie to jestem ogarnięty życiowo, a przynajmniej tak mi się wydaje. Poza tym lubię robić ludziom małe psikusy, na przykład schować gdzieś jednego puzzla z 1000-częściowej układanki :) W przyszłości myślałem o randomowym zostawianiu gumowych kaczuszek z aliexpress w randomowych miejscach, albo w mieszkaniach znjaomych :D

PS. nie mam dzieci, ani byłych żon.
PS2. Brajan to nie jest moje prawdziwe imię.

Wygląd
186cm wzrostu, 89kg, ćwiczę, krata czasami się pojawia w wakacje, znika na zimę jak robię masę :D, nigdy nie byłem posiadaczem kałduna taktycznego :D Ostrzyżony jestem na 1mm. Znajomi mi mówią, że jestem przystojny, ale to już do indywidualnej weryfikacji :D

Zainteresowania
gamedev, technologia, kosmos, geopolityka, siłownia, gry planszowe, fantastyka, sci-fi, książki, filmy, dochód pasywny, nieruchomości, giełda :D namiętnie śledzę też poczynania żony Robercika w hiszpanskim tańcu :D

Czego oczekuję?
Człowiek robi plany, a Pan Bóg się śmieje :D Chciałbym znaleźć kogoś kto będzie moim przyjacielem i jednocześnie kimś więcej, a jak to wyjdzie wszystko to czas pokaże

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Z właściwą osobą każdy dzień może być idealny, nawet jak skończy nam się papier toaletowy, a akurat razem będziemy mieli roztrój żołądka :D *przegiolem co xD*

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
- dzieci: TAK
- ślub: TAK
- alko: bardzoooo rzadko
- papierosy: nie palę

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonytrojmiasto #mirekszukamirabelki
  • 2
  • Odpowiedz