Wpis z mikrobloga

Z okazji Dnia Mężczyzn życzę Wam, aby mężczyźni mogli na równi z kobietami opuścić kraj podczas wojny jeżeli będą mieli taką wolę.

Na zdjęciu u góry: kobiety z Ukrainy otrzymujące stypendium na studiowanie i szkolenie się w zakresie IT w Polsce
Na zdjęciu u dołu: dwóch 18-latków i jeden 19-latek z Ukrainy zatrzymani podczas próby wyjazdu z kraju i ośmieszani przez strażników granicznych

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #dyskryminacjamezczyzn #ukraina #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #logikarozowychpaskow #depresja
sildenafil - Z okazji Dnia Mężczyzn życzę Wam, aby mężczyźni mogli na równi z kobieta...

źródło: W4

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@sildenafil: Teraz to jeszcze nic, poczekajmy aż po wojnie feministki wszelakiej maści będą używać jako argumentu tego, że na Ukrainie więcej kobiet ma wykształcenie wyższe od mężczyzn.
  • Odpowiedz
  • 558
Ale jeśli chodzi o kobiety, chciałbyś być gwałcony przez agresora? Tutaj równouprawnienia nie ma i tyle.


@Czornyj_Pynia: mężczyźni też są gwałceni przez agresora, a nawet często gorzej. Więc to pytanie do Ciebie: chciałbyś tak?
  • Odpowiedz
mężczyźni też są gwałceni przez agresora, a nawet często gorzej. Więc to pytanie do Ciebie: chciałbyś tak?


@sildenafil: Mężczyźni po nauczce gdy już jakimś cudem trafią cali w ręce śmiecia nie maja oporów by wyciągnąć z gaci broń i #!$%@?ć wszystkich dookoła, a potem może i nawet siebie. Wyobrażasz sobie kobietę glockującą człowieka? Bo ja nie.
  • Odpowiedz
Ale jeśli chodzi o kobiety, chciałbyś być gwałcony przez agresora?


@Czornyj_Pynia: śmieszy mnie dawanie argumentu jakby gwałt to mogło być najgorsze co może człowieka spotkać.

Jakby cię przypalali żywcem, albo wyrywali palce kombinerkami to byś błagał żeby zamiast tego ktoś #!$%@?ł cię w dupę. Zresztą jest masę prac wojskowych które kobiety mogłyby wykonywać nie będąc na pierwszej lini frontu. Ukraina zakazała wyjazdu mężczyznom, którzy do woja się nie nadają, jakieś chude
  • Odpowiedz
śmieszy mnie dawanie argumentu jakby gwałt to mogło być najgorsze co może człowieka spotkać.


@hub_bub: Facet po sekundzie zareaguje i komuś #!$%@?. Za dużo famemma wczoraj oglądałeś, bo Marianna i ta żulica nie odzwierciedlają fizycznej słabości kobiet. Zamykam temat, bo mnie męczycie. Incele bez powodu.
  • Odpowiedz
@Czornyj_Pynia: bo mężczyzny nie da się zgwałcić albo kazać mu jeść gówno z ziemi.
Do tego wkurza mnie to feministyczne pieprzenie ze gwałt to jakijś metafizyczny atak który zabija duszę. Gwałt jest w cholerę mniej dotkliwy psychicznie niż życie z urwaną połową twarzy. Nie mówiąc o tym ze setki osób normalnie żyją po gwałcie, czego nie można powiedzieć o ludziach których pijani zolnierze pokroili nożem, zastrzelili albo utopili w jakimś bajorze.
  • Odpowiedz
Jakby cię przypalali żywcem, albo wyrywali palce kombinerkami to byś błagał żeby zamiast tego ktoś #!$%@?ł cię w dupę. Zresztą jest masę prac wojskowych które kobiety mogłyby wykonywać nie będąc na pierwszej lini frontu. Ukraina zakazała wyjazdu mężczyznom, którzy do woja się nie nadają, jakieś chude chłopaki z IT czy marketingu, a pozwolili wyjeżdżać kobietom będących w szeregach straży granicznej, lekarkom czy pielęgniarkom. Nie widzisz w tym nic nielogicznego?


@hub_bub: Generalnie
  • Odpowiedz