Wpis z mikrobloga

Obstawiam jakąś większą korektę. Wszystko idzie tak od niechcenia, ciężko mi uwierzyć że będą jakieś większe ruchy BTC w górę przed halvingiem. Kto normalny ładuje się w BTC na ATH xD
Jakie są wasze odczucia? #kryptowaluty
  • 17
@Rura69: alty mi spadają, bnb na launchpoolu robi 10% zysku, w cyrku się nie śmieje ( ͡° ʖ̯ ͡°) a btc pewnie zrobi kolejne ath na dniach, grubasy lubia zaskakiwac
@Rura69 Nigdy wcześniej nie pompowali też BTC w ETFy.
Nie zdziw się jak wybije i do 100k.
Ogólny wniosek jest taki, że na dwoje babka wróżyła.
Myślę, że wiele wyjaśni się jutro rano. Ostatnio trend jest taki, że końcówki tygodnia to boczniak a największe ruchy występują w poniedziałek. Jeśli przebije 70k i utrzyma to mniej wiecej wiemy gdzie zmierzamy, jeśli odbije w dół to większą korekta jest całkiem prawdopodobna.
@yaszczur:

Ogólny wniosek jest taki, że na dwoje babka wróżyła.


W sumie to tak. Jedynym dobrym ruchem teraz jest jeszcze dokupowanie altcoinów bo tutaj rajdu jeszcze nie było.

a największe ruchy występują w poniedziałek


Chyba nawet w poprzedniej hossie mielismy do czynienia z taką tendencją. Tak jakoś to kojarzę. Tak czy inaczej to prawda, też widzę aktualnie taką tendencję.
@Rura69 Myślę, że dopiero przy 100k będzie większy zjazd. To kolejna bariera psychologiczna zaraz po ATH, gdzie wiele osób nastawi się na take profit.

Na ten moment obstawiam minimalną korektę od obecnego stanu i kolejne wybicie do 75k gdzie może trochę pobujać kursem (likwidacja grubych short'ów). BTC będzie się wspinał do tej setki w cyklach tygodniowych o których wspominałem wyżej.
@Rura69 No nie wiem ;-) Ty wieszczyłeś prawie, że załamanie rynku z kilkudziesięcio % zjazdem, mówiąc że kilkanaście %, które wskazałem to nie korekta tylko wahnięcie... no to teraz było właśnie wahnięcie o 5% o czym wspomniałem post wyżej.
Jutro widzimy się na 75k :-)
@yaszczur: Ja uważam że 75k nie zobaczymy w najblizszym czasie, ale wyjdzie w praniu :D
Najwazniejsze ze jestem na + bo wszedłem na totalnych nizinach po ostatniej bessie, a to co robię to maksymalizacja zysków xD