Wpis z mikrobloga

@mirek_dev: Jeszcze niech w Łodzi zamkną ten kołchoz, ogólnie to było do przewidzenia, że się firmy wyniosą bo jednak nie wszędzie na świecie tak #!$%@?ło cenami, a jak słyszę irlandczyków którzy mówią, że w 2014 to byli czasy teraz to ni ma czasów bo w Polsce za 60k euro to 5 polaczków przez rok ci zrobiło aplikację mobilną zgodnie z wytycznymi, a teraz to 60k to jest pół roku pracy jednego
kiedyś szef mi opowiadał jak był w dolinie krzemowej w 1999 pisał kompilatory w cpp. Potem przyszedł bubble burst i wszystkich #!$%@? wszystkich, biały czarny czy czerwony nikt się nie uchował


@barber-barberski: A ta swoja opowiescia chcesz co przekazac? Ze nie jest tak jak w pokoleniu baby boomers ze po szkole dostawales prace i wykonywales ja do emerytury?
Polscy CRUDziaze, czyli ci super programiscie 15k ktorzy chceliby tylko rbuc zdalnie z
@mirek_dev lol, już nie jedna firma przenosiła się do Indii a po paru latach wracają z podkulonymi ogonem. Dobrą historią jaką słyszałem to to że testerzy bali się zgłaszać bugów, bo programiści to wyższa kastą. W efekcie czego releasowali soft z całą masą błędów, opóźnienie na projekcie było takie że budżet im się skończył. W efekcie ani kasy, ani softu.