Wpis z mikrobloga

@eastbors: to nie pomogę, bo ja z tej strony janowskiej jestem. Jedynie jak chcesz coś innego a masz czas, to ja kiedyś objeżdżałem dworki i pałace w okolicy, część z nich ruina totalna, część odnowiona, na część (teoretycznie) brak wstępu, część totalnie niezabezpieczona. Wólka Nosowska, Mężenin, Toporów, Czeberaki, Hruszniew, Konstantynów, Cicibór, Nosów. Ale to ja sobie rowerem objeżdżałem, cała masa tego jest w okolicy, nie wiem czy cię zainteresuje.
@eastbors: Z wiaduktu na janowskiej calkiem ladny widok na polnocne rolnictwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serpelice, mielnik, trasa bubel stary - terespol wzdluz bugu, bunkry niedaleko terespola jadac e30 do bialej, ale elementy twierdzy brzesc sa tez w innych miejscach. Kiedys mozna bylo wjechac na lotnisko od strony lasu. No i nie zapomnij ucalowac pomnika kaczynskiego za pks w bialej. Pozdrawiam
@eastbors Miejscowość Koden nad Bugiem, jest tam piękny park należący do zakonników. Fajne miejsce do zobaczenia. Kostomłoty - jedna z ostatnich wciąż aktywnych cerkwi unickich w Polsce. Forty twierdzy brzeskiej w okolicach Terespola. Pałac Radziwiłłów w samej Białej.