Wpis z mikrobloga

pytanie do wyjadaczy, którzy kupowali w dołku za 15-20k - dokupujecie po przełamaniu trendu od poziomów 50-60k? czy macie obawę, że kupicie i przywitamy się z korektą 20, 30, 40%? trend jaki jest każdy widzi - więc teoretycznie można się ładować i czekać na kolejne wzrosty, ale z drugiej strony trochę za szybko się to dzieje i cały czas mam wrażenie, że skorekci - wtedy z pewnością byłbym bardziej skłonny do zakupów. korekty nie ma, a bitek pnie się schodkowo w górę - dziwne uczucie, z jednej strony jesteś już jakoś tam zarobiony, a z drugiej włącza się greed, a już z tego blisko do gamblingu.

#bitcoin #kryptowaluty
  • 12
  • Odpowiedz
@presburger: Ja się wkupilem za tyle ile chciałem i wystarczy. Dalej uważam że wciąż jest większa szansa na zysk ponad 100% niż na stratę 100% wiec teoretycznie dalej jest okazaj inwestycyjna ale spokojny sen jest wart więcej.

A, i jak dalej wierzysz w jakieś linie trendu przełamania i znaki zodiaku to lepiej nie inwestuj wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@presburger ja nie dokupuje na hossie - już się tego nauczyłem. Czy wyjdę do fiatów w tej hossie? Nie wiem. Wszystko zależy do ilu urośnie. Traktuje te pieniądze jak wyrzucone w błoto - chyba, że uzbeira się kwotą, która pozwoli mi zmienić życie. Jeśli nie urośnie aż tyle to nic mi nie da wypłata tego
  • Odpowiedz
dokupujecie po przełamaniu trendu od poziomów 50-60k?


@presburger: teraz to raczej pora myśleć o sprzedaży ewentualnie przejściu na alty i zmaksymalizowanie zysków (UWAGA OSTROŻNIE!)

Teraz co najwyżej można kupować shity na solanie :)
  • Odpowiedz
@presburger: MOIM ZDANIEM teraz nie ma co już kupować tylko zrzucać worki. Załadowałem się na 60k w krypto gdy BTC latał po 15-20k. Teraz stopniowo zrzucam worki a kasę trzymam na kolejne spadki + do niej dokładam to co mam z innego źródła dochodu.
  • Odpowiedz
  • 7
@presburger wyjadaczem nie nie jestem, ale kupowałem za 16k, ale też w tamtym tygodniu za 65. A w przyszłym kupię za 70k. Jak kupowałem za 16 to też mailem obawy, że zaraz będzie za 8k. A teraz jak kupuję za 65, to też mam obawy, że zaraz spadnie do 40k. Ale jakbym tak ciągle myślał, to bym nigdy nie kupił.
  • Odpowiedz
  • 3
@presburger zbieram papier i będę dobierał na korektach o 10-20%.
Bedzie dużo wyżej niż 70k, kaman, dolarki są dewaluowanie w absurdalnym tempie.
  • Odpowiedz
@presburger: ja kupowałem poniżej 20k większość, ale będę dokupował na dniach jeszcze BTC i Etera. Ze względu na ETFy (a na ETH tez ma wejść) spokojnie będzie jeszcze pompa 50% w górę, a może nawet wyżej
  • Odpowiedz
@presburger zaden ze mnie wyjadacz ale kupowalem po 17k to sie łapie, nie bede dokupowal bo duzo juz z tego wyjalem, jest mi to wystarczajace, trzymam jeszcze mniejsza czesc BTC ktorej nie sprzedalem, raczej ją zostawie narazie i jak ona doczeka jakichs kwot okolo 80/90 k to tez ja sprzedam. Mowie sprzedam bo koncowo wychodze do fiat, niby mozna zamienic ja tetera i tyle ale co mu nie ufam tak samo giełdom,
  • Odpowiedz
  • 0
@blazko: ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i właśnie dzieje się to o czym pisałem. ciekawie to wygląda, może 100k jeszcze przed halvingiem, a po halvingu korekta i później boczniak, ale finalnie double top w 2025 i >100k? moje racjonalne podejście tłumi we mnie fomo :)
  • Odpowiedz